پایان یک جنجال بیهوده / مدیر اجرایی گل‌گهر سیرجان: رأی دیدار گل‌گهر – آلومینیوم تغییر نمی‌کند

مدیر اجرایی باشگاه گل‌گهر سیرجان اعلام کرد رأی دیدار این تیم مقابل آلومینیوم اراک تغییر نخواهد کرد و تنها ناظر این دیدار محروم می‌شود.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، باشگاه گل‌گهر سیرجان چندی پیش مدعی شد که آلومینیوم اراک در دیدار مقابل این تیم از هشت بازیکن بزرگسال روی نیمکتش استفاده کرده و خواستار رسیدگی فدراسیون به این تخلف تیم آلومینیوم شد.

این باشگاه پس از مدتی تهدید کرد، در صورتی که کمیته انضباطی به شکایت آنها رسیدگی نکند به فیفا شکایت خواهند کرد.

رضا فتح‌‌آبادی،‌ مدیر اجرایی باشگاه گل‌گهر سیرجان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص آخرین وضعیت پرونده شکایت این باشگاه از تیم آلومینیوم اراک اظهار داشت: چند روز قبل رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه به فدراسیون فوتبال رفتند و در جلسه‌ای با اعضای کمیته انضباطی در مورد این شکایت صحبت کردند. در آن جلسه گفته شده است که طبق ماده ۶۸ آیین‌نامه نتیجه بازی تغییر نخواهد کرد و فقط تیم آلومینیوم شامل جریمه نقدی می‌شود.

وی در ادامه افزود: همچنین عنوان شده است که ناظر بازی تیم‌های گل‌گهر و آلومینیوم به طور کامل از نظارت در مسابقات محروم خواهد شد.

مدیر اجرایی باشگاه گل‌گهر سیرجان در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه گل‌گهر بازهم قصد شکایت به فیفا را داد یا خیر، تصریح کرد: اتفاقاً در جلسه‌ای که در فدراسیون فوتبال برگزار شد قانون فیفا هم برای مدیران گل‌گهر خوانده و ترجمه شد.

ما در باشگاه گل‌گهر به ماده ۸۲ آیین‌نامه فدراسیون استناد می‌کردیم، اما در جلسه یاد شده اعلام شد که این تخلف شامل ماده ۶۸ آیین‌نامه می‌شود. تصمیم شکایت و یا عدم شکایت به فیفا در اختیار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه است و من از این موضوع اطلاعی ندارم.