ورود سپیدرود به بازار نقل و انتقالات لیگ برتر: نظرمحمدی نمی‌تواند دست روی دست بگذارد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سپیدرود هنوز از بن‌بست‌های مالکیتی و اقتصادی خارج نشده و منتظر وعده‌ها برای پرداخت بدهی‌های انباشته است اما اگر تصور کنیم که در یکی از پرطرفدارترین تیم‌های فصل آینده خبری از نقل و انتقالات نیست، اشتباه کرده‌ایم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایران ورزشی، این خبر که تیم‌هایی از لیگ یک با نقشه صعود با سرمربی فصل گذشته سپیدرود مذاکره کرده‌اند و البته مصاحبه‌های پی‌در‌پی علی نظرمحمدی درباره اینکه اگر مشکلات اقتصادی سپیدرود حل نشود، از ادامه کار انصراف می‌دهد، همه و همه نشان می‌دهد که سپیدرود در نقل و انتقالات دنبال جذب بازیکنان جدید نیست.

اما نظرمحمدی در روزهای اخیر به شدت برای فصل آینده برنامه‌ریزی کرده و مذاکراتش را با چند بازیکن آغاز کرده است. برنامه‌نویسی برای اردوها و تمرینات پیش‌فصل نیز از دیگر کارهای این‌روزهای نظرمحمدی است.

سپییدرود اگر مسائل مالکیتی و اقتصادی‌اش به سرانجام برسد، چه بسا خیلی زود خبرهایی درباره نقل و انتقالات نیز از این تیم به گوش برسد. بدیهی است که تماشاگران پرشمار سپیدرود پیگیر خبرهایی درباره بازیکنان جدید سپیدرود باشند.

توافق اولیه سپیدرود با یک دروازه‌بان جدید که سابقه بازی در رشت را هم دارد و مذاکراتش برای قرارداد با هافبکی که تازگی‌ها در لیست‌های کارلوس کی‌روش نامی از او پیدا نمی‌کنیم، خبرهای پشت پرده از نقل و انتقالات سپیدرود است.

شنیده می‌شود سپیدرود برای حفظ شایان مصلح برنامه دارد و البته چند بازیکن بومی را برای مذاکره در لیست ورودی‌اش گذاشته.

علی نظرمحمدی اگرچه هنوز قراردادش را به صورت رسمی تمدید نکرده اما به عنوان سرمربی مدیریت نقل و انتقالات سپیدرود را برعهده دارد و مذاکرات را نیز آغاز کرده.

سپیدرود نمی‌تواند دست روی دست بگذارد و تماشاگر فعالیت بقیه تیم‌های لیگ برتر در نقل و انتقالات باشد.