علی نظر محمدی برای سومین سال متوالی به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب شد


(عکس ها از: سید احمد کیایی)

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدیرعامل باشگاه سپیدرود طی قراردادی یک ساله نظر محمدی را به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب نمود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود طی قراردادی یک ساله علی نظر محمدی را برای سومین سال متوالی به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب نمود.

در جلسه ای که با حضور استاد رهنما مدیرکل سازمان و ورزش و جوانان گیلان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود، دکتر افتخاری و علی نظرمحمدی برگزار شد، در پایان قرارداد سرمربیگری نظرمحمدی توسط مدیرعامل باشگاه سپیدرود منعقد گردید.

بنابراین گزارش، نظر محمدی که موفق شده بود با سپیدرود از لیگ دسته دوم به دسته اول و سپس به لیگ برتر صعود نماید، در فصل ۹۶-۹۷ سکان هدایتی سرخ پوشان را برعهده خواهد داشت.

پیش از این نظرمحمدی ۳۹ ساله در لیگ سیزدهم حرفه ای در داماش به عنوان مربی و در شش بازی آخر سکان هدایت این تیم را برعهده داشت.

سپیدرود که در سال ۱۳۴۷ تاسیس شد این فصل در تاریخ پنجاه ساله اش برای دومین سال در سطح نخست فوتبال ایران حضور خواهد داشت و یکی از چهار تیم پر هوادار ایران می باشد.