حسین کعبی و سپیدرود در لیگ برتر

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – حسین کعبی ستاره نامادر باشگاه سپیدرود قراردادش را برای یک فصل دیگر با سپیدرود تمدید کرد تا در لیگ برتر همراه سرخ پوشان باشد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، کعبی که از سال گذشته به سپیدرود پیوسته بود موفق شد با این تیم بازی های درخشانی را ارایه نماید و در نهایت گل صعود سپیدرود را به ثمر رساند.

فوتبال کعبی در استقلال اهواز و فولاد خوزستان شکل گرفت. او در جام جهانی ۲۰۰۶ دفاع راست تیم ملی ایران بود. بعد از عضویت در باشگاه پرسپولیس تهران و انجام ۹ بازی، به تیم باشگاه فوتبال لستر سیتی انگلستان پیوست.

این بازیکن از سوی باشگاه لسترسیتی و در پی اختلاف مدیر برنامه‌هایش با مربی و سران باشگاه، در لیست مازاد قرار گرفت و سرانجام به پرسپولیس بازگشت و پس از قهرمانی با پرسپولیس تهران در لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۸۶–۸۷ در فصل نقل و انتقالات به تیم سایپا کرج پیوست.

وی در بین نیم فصل ۹۲–۹۱ از تیم راه آهن تهران به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.همچنین او گفته که در خانواده کاملاً استقلالی بزرگ شده است حسین کعبی در سن ۱۴سالگی فوتبال را شروع کرد. در سال ۹۵ او پس از دو فصل دوری از فوتبال با بازی در سپیدرود رشت دوباره احیا شد.