کعبی: ۶ سال است در ورزشگاه آزادی بازی نکرده‌ام

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – حسین کعبی، بازیکن سپیدرود رشت، قراردادش را تمدید کرد تا بعد از چند سال دوری از لیگ برتر دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، با کعبی در خصوص ماندن در سپیدرود و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم که او به سؤالات پاسخ داد.

* از اینکه به لیگ برتر برمی‌گردی چه احساسی داری؟

خوشحالم قرار است بعد از ۴ سال در لیگ برتر بازی کنم و قبلاً هم گفتم علاقه زیادی دارم تا دوباره در فصل جاری پیراهن سپیدرود را بر تن کنم. واقعاً بعد از اینکه سپیدرود بعد از ۵۰ سال به سطح اول فوتبال ایران برگشت، برای هواداران این تیم و مردم رشت خوشحال شدم. امیدوارم در فصل جدید هم بهترین عملکرد را داشته باشم و بتوانم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم. البته باید یک موضوع دیگر را هم بگویم.

* چه موضوعی؟

من ۶ سال است در ورزشگاه آزادی بازی نکرده‌ام و دلم برای این استادیوم تنگ شده است. زمانی که در استقلال خوزستان بودم در بازی با پرسپولیس دوکارته بودم و مقابل استقلال هم به دلیل مصدومیت بازی نکردم.

* فکر می‌کردی به لیگ برتر برگردی؟

خیلی‌ها گفتند حسین کعبی محو خواهد شد ولی من تلاش کردم. از طرفی باید از زحمات نظرمحمدی و همچنین حمایت هواداران سپیدرود تشکر کنم. من با لطف آنها و از همه مهم‌تر با لطف امام ‌رضا (ع) توانستم به روزهای خوب خودم برگردم. هرچند دو سال از فوتبال دور بودم ولی حتماً حکمتی در این زمینه وجود داشت. در این یکی، دو سال اخیر واقعاً اتفاقاتی افتاد که برایم شیرین و باورنکردنی بود. من همیشه خدا را شکر می‌کنم که توانسته‌ام در سخت‌ترین لحظات شرایط خوبی را تجربه کنم.

* آیا سپیدرود می‌تواند در فصل آینده تیم خوبی داشته باشد؟

مطمئناً نظرمحمدی تلاش می‌کند تا بازیکنانی را جذب کند که به‌درد سپیدرود می‌خورند. او در این مورد هم تخصص دارد که خیلی از بازیکنان را که از دوران اوج فاصله گرفته‌اند دوباره به روزهای خوب خودشان بازگرداند. من در جذب بازیکن دخالتی ندارم و ممکن است نظرمحمدی از من مشورتی بگیرد و من هم نظرم را بگویم. امیدوارم در فصل جدید یک تیم خوب را تشکیل بدهیم.

* در مورد شرایط پرسپولیس و قرعه این تیم در آسیا چه صحبتی داری؟

تیم‌های عربی همه قوی هستند و کار پرسپولیس آسان نیست. الاهلی یک تیم قدرتی است ولی پرسپولیس هم تیم دونده و تکنیکی است که امیدوارم از سد الاهلی عبور کند.

* پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود؟

قهرمانی پرسپولیس در آسیا خیلی سخت است. شما می‌بینید که تیم‌های دیگر چه امکاناتی دارند. همین تیم‌های ژاپن، کره و چین را ببینید که چگونه سرمایه‌گذاری کرده‌اند. باید به پرسپولیسی‌ها آفرین گفت که تا همین جا بالا آمدند.