برنامه کامل فصل ۹۷-۹۶ لیگ برتر

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – برنامه مسابقات لیگ هفدهم فوتبال ایران به طور کامل مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر در فصل ۹۷-۹۶ از ساعت ۲۰:۴۰ امشب در سالن همایش ایرانیان برگزار شد و ۱۶ تیم حاضر در این رقابت‌ها تا پایان هفته‌های لیگ رقبای خود را شناختند.

هفدهمین دوره لیگ برتر از روز پنج‌شنبه، پنجم مردادماه آغاز می‌شود که برنامه کامل مسابقات به تفکیک هفته‌ها و مشخص شدن میزبان(تیم اول) و مهمان(تیم دوم) تا پایان دور رفت به صورت زیر اعلام شد:

* هفته نخست

نفت تهران – سپیدرود رشت

پیکان تهران- پدیده خراسان
صنعت نفت آبادان- استقلال تهران
سیاه جامگان- ذوب‌آهن اصفهان
استقلال خوزستان- تراکتورسازی تبریز
گسترش فولاد تبریز- پارس جنوبی جم
پرسپولیس تهران- فولاد خوزستان
سپاهان اصفهان- سایپا تهران

* هفته دوم

سپیدرود – سیاه جامگان

پدیده- سپاهان
سایپا- صنعت نفت
ذوب‌آهن اصفهان- گسترش فولاد
استقلال تهران- استقلال خوزستان
پارس جنوبی- پیکان
فولاد خوزستان- نفت تهران
تراکتورسازی- پرسپولیس

* هفته سوم

گسترش فولاد – سپیدرود

صنعت نفت آبادان- پدیده
پیکان- ذوب‌آهن اصفهان
استقلال خوزستان- سایپا
نفت تهران- پرسپولیس
استقلال تهران- تراکتورسازی
سیاه جامگان- فولاد
سپاهان- پارس جنوبی جم

* هفته چهارم

سپیدرود رشت – پیکان

پدیده – استقلال خوزستان
پارس جم – صنعت نفت
ذوب آهن – سپاهان
تراکتورسازی – نفت تهران
فولاد خوزستان – گسترش فولاد
سایپا – استقلال
پرسپولیس – سیاه جامگان

* هفته پنجم

سپاهان – سپیدرود

استقلال – پدیده
نفت آبادان – ذوب آهن
استقلال خوزستان – پارس جنوبی
پیکان – فولاد خوزستان
سیاه جامگان – نفت تهران
گسترش فولاد – پرسپولیس
سایپا- تراکتورسازی

* هفته ششم

سپیدرود – نفت آبادان

پدیده- سایپا
ذوب آهن- استقلال خوزستان
پرسپولیس- پیکان
نفت تهران- گسترش
تراکتورسازی- سیاه جامگان
فولاد خوزستان- سپاهان
پارس جنوبی جم- استقلال

* هفته هفتم

استقلال خوزستان – سپیدرود رشت

تراکتورسازی – پدیده
نفت آبادان – فولاد خوزستان
استقلال – ذوب‌آهن اصفهان
پیکان – نفت تهران
سیاه‌جامگان – گسترش فولاد
سپاهان – پرسپولیس
سایپا – پارس جنوبی

* هفته هشتم

سپیدرود – استقلال

پارس جنوبی – پدیده
پرسپولیس – نفت آبادان
ذوب‌آهن اصفهان – سایپا
فولاد خوزستان – استقلال خوزستان
سیاه جامگان – پیکان
نفت تهران – سپاهان
گسترش فولاد – تراکتورسازی

* هفته نهم

سایپا – سپیدرود رشت

پدیده – ذوب‌آهن اصفهان
نفت آبادان – نفت تهران
استقلال خوزستان – پرسپولیس
پیکان – گسترش
تراکتورسازی – پارس جنوبی جم
استقلال – فولاد خوزستان
سپاهان – سیاه جامگان

* هفته دهم

سپیدرود – پدیده

سیاه جامگان – نفت آبادان
ذوب‌آهن اصفهان – پارس جنوبی
نفت تهران – استقلال خوزستان
پیکان – تراکتورسازی
گسترش فولاد – سپاهان
فولاد خوزستان – سایپا
پرسپولیس- استقلال

* هفته یازدهم

پارس جم – سپیدرود

تراکتورسازی – ذوب‌آهن اصفهان
سپاهان – پیکان
استقلال – نفت تهران
نفت آبادان – گسترش
پدیده – فولاد خوزستان
استقلال خوزستان – سیاه جامگان
سایپا – پرسپولیس

* هفته دوازدهم

سپیدرود – ذوب‌آهن اصفهان

پرسپولیس –  پدیده
پیکان-  صنعت نفت آبادان
گسترش فولاد تبریز-  استقلال خوزستان
سپاهان-  تراکتورسازی
نفت تهران-  سایپا
سیاه جامگان-  استقلال تهران
فولاد خوزستان-  پارس جنوبی جم

* هفته سیزدهم

تراکتورسازی – سپیدرود رشت

استقلال خوزستان-  پیکان
پدیده-  نفت تهران
استقلال تهران-  گسترش فولاد تبریز
ذوب‌آهن اصفهان-  فولاد خوزستان
صنعت نفت آبادان-  سپاهان
سایپا-  سیاه جامگان
پارس جنوبی جم-  پرسپولیس

* هفته چهاردهم

فولاد خوزستان – سپیدرود رشت

سیاه جامگان-  پدیده
پرسپولیس-  ذوب‌آهن اصفهان
سپاهان-  استقلال خوزستان
صنعت نفت آبادان-  تراکتورسازی
گسترش فولاد تبریز-  سایپا
پیکان-  استقلال تهران
نفت تهران-  پارس جنوبی جم

* هفته پانزدهم

سپیدرود رشت – پرسپولیس

استقلال خوزستان-  صنعت نفت آبادان
سایپا-  پیکان
ذوب‌آهن اصفهان-  نفت تهران
پدیده-  گسترش فولاد تبریز
تراکتورسازی-  فولاد خوزستان
استقلال تهران-  سپاهان
پارس جنوبی جم-  سیاه جامگان