معاون ورزشگاه تختی: به احترام نامه سازمان لیگ جلوی بازی نفت را نمی‌گیریم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – معاون ورزشگاه تختی تهران گفت: به احترام نامه سازمان لیگ اجازه برگزاری بازی فردای نفت را می‌دهیم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری تسنیم، نعمت‌الله بابایی‌نژاد معاون ورزشگاه تختی تهران در خصوص بدهی باشگاه نفت به این مجموعه گفت: از بدهی سال گذشته این تیم هنوز مقداری باقی مانده اما در جلسه پیش از دیدار تیم‌های نفت و سپیدرود هماهنگی‌هایی انجام شد تا مدیرعامل این باشگاه امروز پیش‌پرداخت این بدهی را پرداخت کند.

وی در خصوص اینکه این ورزشگار جلوی برگزاری این دیدار را نخواهد گرفت، گفت: ما به احترام نامه سازمان لیگ اجازه برگزاری بازی را خواهیم داد و امیدواریم مشکلات حل شود.

بابایی‌نژاد در خصوص مشکلات برق ورزشگاه اظهار داشت: در آخرین دیدار فصل گذشته در یکی از دکل‌های برق مشکل کوچکی به وجود آمد اما پروژکتورها تقویت شدند و امسال مشکلی نخواهیم داشت.

معاون ورزشگاه تختی تهران در پایان در خصوص عدم آنتن‌دهی این ورزشگاه و مشکلاتی که این موضوع برای خبرنگاران به وجود می‌آورد عنوان کرد: روابط عمومی این ورزشگاه اقدامات لازم را انجام داده است و مکاتباتی با مخابرات منطقه صورت گرفته تا امسال دیگر شاهد این موضوع نباشیم.