تلاش مسئولان سپیدرود برای رفع نواقص ورزشگاه شهید عضدی رشت

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در صدد رفع نواقص ورزشگاه عضدی رشت هستیم تا با همه ظرفیت این ورزشگاه از هواداران پر شمارمان پذیرایی کنیم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرنگار مهر، هفته دوم لیگ برتر برای فوتبال رشت یک روز استثنایی است. تیم پر هوادار سپیدرود رشت برای نخستین بار در همه ادوار لیگ برتر در شهر رشت به میدان می‌رود و هواداران این تیم برای نخستین بار در لیگ برتر می‌توانند در یک بازی خانگی از تیم شان حمایت کنند.

علی بهارمست سرپرست این تیم در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: در طول دو سه سال گذشته که از لیگ دو به لیگ یک و از لیگ یک به لیگ برتر آمدیم هواداران یک لحظه هم تیم خودشان را تنها نگذاشتند.

آنها سرمایه واقعی باشگاه ما هستند و اگر این باشگاه توانسته این همه مشکلات را در طول ۵۰ سال سابقه‌اش تحمل کند و هم اینک در سطح اول فوتبال ایران قرار داشته باشد، بی‌تردید اصلی ترین عاملش همین هواداران هستند که عاشقانه تیم شان را حمایت می‌کنند.

وی در خصوص ورزشگاه عضدی، محل میزبانی تیم سپیدرود بیان داشت: سازمان لیگ نقایصی را به این ورزشگاه وارد دانست و ما نیز در تلاش هستیم تا با همه قوا این نقایص را بر طرف کنیم. در اولین بازی خانگی متاسفانه این ورزشگاه با همه ظرفیت قادر به پذیرایی از تماشاگران ما نیست. اما امیدواریم به زودی نقایص این ورزشگاه برطرف شده و بتوانیم با همه ظرفیت از هواداران خود پذیرایی کنیم.

سرپرست تیم سپیدرود تصریح کرد: هواداران سپیدرود می‌توانند یک الگو در فوتبال باشند. با وجود این که اولین بازی ما خارج از خانه بود، تعداد قابل ملاحظه‌ای از هواداران ما خود را به ورزشگاه رسانده بودند و ما در بازی خارج از خانه احساس غربت نمی‌کردیم.

گرچه ما در این بازی مغلوب تیم نفت شدیم، اما هواداران ما در طول این بازی تنها به تشویق تیم خودی پرداختند و پس از اتمام بازی هم اقدام به پاکسازی ورزشگاه کردند.

بهارمست در خصوص هدفگزاری تیم سپیدرود در دوره هفدهم لیگ برتر خاطرنشان ساخت: ما در اولین سال حضورمان در لیگ برتر در تلاش هستیم تا سهمیه لیگ برتری را حفظ کنیم و البته با ارائه بازی‌های خوب و زیبا به فکر ایستادن در یک جایگاه آبرومند هم هستیم.

وی در خصوص مشکلات مالی این تیم بیان داشت: متاسفانه مشکلات مالی همچنان همراه تیم سپیدرود است و ما از سالهایی که در لیگ دو هستیم هنوز به طلبکارانی داریم. مدیران و مسئولان باشگاه تلاش می‌کنند که این مشکلات را رفع کنند و امیدوارم که این تیم مردمی به زودی بتواند روی پای خود بایستد.