برگزاری مسابقه سپیدرود – سیاه جامگان در ورزشگاه شهید دکتر عضدی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – در حالی که کمتر از سه روز تا آغاز مسابقه سپیدرود با سیاه جامگان باقی مانده است، شورای تامین استان گیلان با شرایطی خاص پذیرفت این بازی در ورزشگاه شهید دکتر عضدی رشت برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود و به نقل از وب سایت ورزش و جوانان استات گیلان، نماینده استانداری و دبیر شورای تأمین استان پس از بازدید خود و جمعی از مسئولان ورزشی، نظامی و امنیتی از ورزشگاه شهید عضدی رشت گفت: در نتیجه این نشست برگزاری دیدار پنجشنبه تیم های سپیدورد و سیاه جامگان مشهد در ورزشگاه شهید عضدی رشت بلامانع است و نتیجه نهایی تا روز چهارشنبه پس از نشست شورای تأمین استان اعلام می شود.

عبدالله پور با اشاره به اینکه بخشی از ورزشگاه به دلیل فرسوده بودن و نداشتن استحکام لازم مسدود و در حال تخریب است گفت: با این وجود حدود ۴ هزار نفر از ظرفیت ورزشگاه کاسته می شود و مجبور هستیم چند بازی اول سپیدرود رشت بلیط کمتری فروخته شود.

وی از مردم و هواداران خواست این چند بازی همکاری کرده و بیشتر از تلویزیون نظاره گر دیدار سپیدرود باشند تا ورزشگاه سردارجنگل آماده شود.

وی گفت: کار مرمت و استاندارد سازی ورزشگاه سردارجنگل رشت با سرعت در حال انجام است و به استانداردهای لازم فدراسیون فوتبال خواهد رسید.

در این بازی و نشست مسعود رهنما مدیرکل ورزش وجوانان گیلان سرهنگ مهرگان جانشین انتظامی استان، سرهنگ شعبانی فرمانده انتظامی رشت، معاون فرماندار رشت، الماسخاله رئیس هیئت فوتبال گیلان و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند و هر یک نقطه نظرات خود را بیان کردند.