رضا عادل قاضی سپیدرود – سیاه جامگان / فرا رسیدن لحظه تاریخی برای سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هواداران سپیدرود سالیان سال منتظر لحظه‌ای بودند تا این تیم را در بالاترین سطح فوتبال ایران در شهر رشت حمایت کنند و با سوت آغاز دیدار این تیم مقابل سیاه‌جامگان لحظه تاریخی مدنظر هواداران این تیم فرا میرسد. لحظه‌ای که یکی از محبوب‌ترین تیم‌های شمالی فوتبال ایران در ورزشگاه خانگی و در لیگ برتر به میدان خواهد رفت.

سپیدرود هفته گذشته در نخستین دیدار خود در لیگ برتر در حالی که شروعی امیدوار کننده داشت و مقابل نفت تهران با یک گل پیش افتاد اما در نهایت به دلیل اشتباهات خط دفاعی با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا با خاطره‌ای تلخ لیگ برتر را آغاز کند. حالا که سپیدرود به لیگ برتر ایران راه یافته است باید از دیدارهای خانگی خود نهایت استقاده را برده و با کسب امتیازات مناسب به دنبال مستکم کردن جایگاه خود باشد.

سیاه‌جامگان نیز که فصل گذشته با برتری مقابل قهرمان لیگ برتر سند بقای خود را دریافت کرد بعد از تساوی خانگی مقابل ذوب‌آهن و در دقایق پایانی به دنبال کسب امتیاز از دیدار با سپیدرود خواهد بود. میثاقیان که با بقای سیاه‌جامگان در لیگ برتر فصل گذشته یک بار دیگر تخصص خود را در بقای تیم‌های در معرض خطر سقوط نشان داد حالا باید تلاش کند نماینده مشهد را در این فصل به جایگاهی بهتر برساند.

برنامه کامل و اسامی داوران دیدارهای هفته دوم به شرح زیر است:

پنج شنبه ۱۲ مردادماه

سپیدرود رشت – سیاه جامگان مشهد/ ورزشگاه عضدی – ساعت ۲۱

رضا عادل – علی اکبر عظیم پور – علی اکبر نوری – علی اصغر مومنی – ناظر: حسین نجاتی

تراکتورسازی- پرسپولیس/ ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز- ساعت ۱۹:۳۰
حسین زرگر – علی میرزابیگی – هادی طوسی – محمد ملکی – ناظر: نادر جعفری

فولاد خوزستان – نفت تهران/ ورزشگاه غدیر اهواز – ساعت ۲۰:۴۵
حمید حاج ملک – سعید علی نژادیان – محسن سلطانی – محمدحسین ترابیان – ناظر: علی خسروی

سایپا تهران – صنعت نفت آبادان/ ورزشگاه پاس قوامین – ساعت ۲۰:۳۰
سیدرضا مهدوی – ایوب غلامزاده – امیر مبشر – سعاد وفاپیشه – ناظر: ایرج نظری

جمعه ۱۳ مردادماه

پارس جنوبی جم – پیکان تهران/ ورزشگاه تختی – ساعت ۲۱
روح اله شریفی – حسن یوسفی – محمد عطایی – کوپال ناظمی – ناظر: زاهد بحرینی

ذوب‌آهن اصفهان- گسترش فولاد تبریز/ ورزشگاه فولاد شهر- ساعت ۲۰:۳۰
شاهو اصلانی – فرزاد بهرامی – رضا قیم – سیدعلی میرغفاری – ناظر: سعید بطحایی

پدیده خراسان- فولاد مبارکه سپاهان/ ورزشگاه ثامن – ساعت ۱۹
بیژن حیدری – بابک عباسقلی زاده – رحیم حاجیلو – وحید صالحی – ناظر: حاتم بک پور

استقلال تهران- استقلال خوزستان / ورزشگاه آزادی تهران- ساعت ۲۱
وحید کاظمی – آرمان اسعدی – اسدحاج محمدی – امید سعیدفر – ناظر: بهرام مهرپیما