کعبی:‌ از هفته پنجم به بعد در بهترین شرایط قرار می‌گیریم / سبک بازی صادقیان را دوست دارم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تیم ما از هفته پنجم به بعد در بهترین شرایط قرار خواهد گرفت.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین کعبی درباره شرایط تیم فوتبال سپیدرود در آستانه بازی برابر پیکان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت:‌ این درست است که ما لیگ را بد شروع کردیم، ولی تمام فکرمان معطوف به بازی با پیکان است که بتوانیم در این مسابقه خانگی اولین برد را به دست بیاوریم.

من از هواداران انتظار دارم که صبور باشند، چون بازیکنان قدیم و جدید سپیدرود نیاز به زمان دارند تا با یکدیگر هماهنگ شوند.

وی در ادامه افزود: سپیدرود فصل گذشته از هفته‌های پنجم یا ششم بود که بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشت و من معتقدم که تیم ما امسال هم از هفته پنجم به بعد در بهترین شرایط قرار خواهد گرفت. من به تیم‌مان اطمینان دارم و مطمئنم که می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت با ابراز خرسندی از اضافه شدن پیام صادقیان به سپیدرود گفت: من برای پیام آرزوی موفقیت دارم و به‌عنوان یک دوست یا بزرگ‌تر هر کاری که از دستم بربیاید برای موفقیت او انجام خواهم داد.

من سبک بازی پیام را دوست دارم و حتی زمانی که او در پرسپولیس هم بازی می‌کرد از صادقیان حمایت می‌کردم. امیدوارم پیام بتواند در سپیدرود به هدف‌‌های فوتبالی‌اش برسد.