رسمی: کاپیتان سرخپوشان فردا خداحافظی می‌کند / صادقیان شنبه با سپیدرود ثبت می‌کند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – باشگاه سپیدرود رشت در نظر دارد مراسمی را برای خداحافظی کاپیتان وفادار این تیم مهیا کند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال دو تیم پیکان و سپیدرود رشت برابر هم قرار می‌گیرند و در این بازی سرخپوشان گیلانی مراسم ویژه‌ای را برای مراسم خداحافظی سهیل حق شناس، کاپیتان ۳۵ ساله مهیا کند.

حق شناس پس از ۱۹ سال حضور در این تیم حال به مرحله‌ای رسیده که به گفته‌ی خودش قصد دارد از مستطیل سبز کناره‌گیری کرده و کفش‌هایش را برای همیشه بیاویزد.

این مهاجم با اخلاق در روزهای بد و خوب سپیدورد حضور داشت و به همراه این تیم از دسته‌های پایین تر به لیگ برتر رسید تا طبق گفته‌ی خودش ماموریتش را انجام داده و حال زمان خداحافظی‌اش فرا رسیده است.

در پایان بازی فردا طبق هماهنگی‌های صورت گرفته توسط باشگاه سپیدورد، هیئت فوتبال استان گیلان، اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار شد مراسمی به عنوان آخرین حضور حق شناس در ورزشگاه عضدی رشت برگزار و تقدیر شود.

هافبک تازه وارد منتظر خداحافظی کاپیتان

هافبک تازه وارد سرخپوشان گیلانی دو روز دیگر قراردادش را در سازمان لیگ ثبت می‌کند.

سپیدرود رشت در هفته چهارم شاهد خداحافظی کاپیتان با سابقه‌اش خواهد بود تا با خداحافظی سهیل حق شناس خرید جدید سرخپوشان راهی به لیست ۱۸ نفره پیدا کند.

پیام صادقیان چند روز پیش به توافق با مسئولان سپیدرود رسید تا با نظر سرمربی این تیم هافبک سابق پرسپولیس تهران که قرار بود در فصل جدید به همراه نفت در لیگ برتر حضور پیدا کند، قرارداد داخلی‌اش را امضا کند.

لیست بازیکنان سپیدرود در حال حاضر پر است و با خداحافظی حق شناس آنها می‌توانند نام کاپیتان را با موافقت سازمان لیگ خارج کنند و پیام صادقیان را وارد لیست ۱۸ نفره کنند.

گفتنی‌است؛‌ صادقیان به همراه نفت تهران پیش از آغاز مسابقات در ایفمارک حاضر شده بود و مشکل پزشکی برای حضور در لیگ برتر ندارد و بر همین اساس او روز شنبه به تهران سفر می‌کند تا با حضور در سازمان لیگ به صورت رسمی قراردادش را امضا کند و کارت بازی‌اش برای حضور برابر سپاهان در هفته پنجم را کسب کند.