روانخواه: فحاشی‌های امروز زیبنده اصفهانی‌ها نیست

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مربی تیم سپیدرود گفت: تیمش در دیدار مقابل سپاهان اصفهان بهتر از دیدارهای گذشته عمل کرده است.

به گزارش سایت سپیدرود، امید روانخواه پس از تساوی بدون گل تیم‌های سپاهان و سپیدرود اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم اشاره‌ای به بازی‌های گذشته داشته باشم. درست است که ما در سه بازی ابتدایی‌مان شکست خوردیم، ولی به هیچ عنوان تحتِ فشار نبوده و تیم برتر زمین بودیم، با این وجود نتوانستیم نتایج لازم را کسب کنیم.

اما در چهار بازی قبلی هرگز اینقدر تحت فشار نبودیم. درست است که در بازی های قبلی سه بازی را باختیم و یک بازی را بردیم؛ ولی در آن بازی های تیم برتر زمین بودیم که متاسفانه آن نتیجه لازم را نگرفتیم. امروز ولی سپاهان واقعا فوتبال خوبی بازی کرد. ما هم با این فوتبالمان برنامه داشتیم. ما تیم نوپایی هستیم و بازیکنان جوانی داریم. حتی کادر فنی تیم ما هم جوان هست.

روانخواه ادامه داد:« ما سعی می کنیم با تمام توان در مسابقات شرکت کنیم. از قبل استراتژی ما مشخص بود. شانس آوردیم و خدا را شاکریم. این نتایج باعث شده تیم بهتری نسبت به بازی های قبلی شویم. شاید نباید سه باخت می آوردیم؛ اما این باخت ها به ما کمک کرد که الان تیم خیلی بهتری باشیم به خصوص در کارهای دفاعی خیلی پیشرفت کردیم. موضوع مهم تر این است که در دو بازی اخیر گلی دریافت نکردیم. امیدواریم این روند ادامه داشته باشد ودر بازی های دیگر هم این روند را حفظ کنیم.»

وی ادامه داد: سپاهان امروز بازی بسیار خوبی انجام داد و ما را تحت فشار قرار داد. ما نیز تیم جوان و خوبی داریم و از قبل استراتژی‌مان برای این دیدار مشخص بود. ممکن است ما در سه بازی ابتدایی‌مان شکست خورده باشیم، اما امروز خیلی بهتر از دیدارهای گذشته‌مان ظاهر شدیم، خصوصاً در بخش دفاعی. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

مربی تیم سپیدرود در ادامه با اعتراض خبرنگاران مواجه شد که نسبت به عدم حضور علی نظرمحمدی، سرمربی تیم سپیدرود در نشست خبری پیش از بازی این دو تیم معترض بودند. وی در این باره تصریح کرد: در همه شرایط حق با شماست، اما تیم ما بعد از دیدار مقابل پیکان چون قرار نبود امروز با سپاهان بازی کنیم، اصلاً تمرین نکرده بود. به همین خاطر روز گذشته آقای نظرمحمدی در تمرین تیم حضور داشت.

وی همچنین تصریح کرد: دوست دارم از مجموعه سپاهان تشکر کنم که ورزشگاهی خوبی ساخته و بازیکنان راحت در این استادیوم بازی می‌کنند، اما امروز فحاشی‌هایی صورت گرفت که زیبنده اینجا نیست. درست است که ما بازی تدافعی انجام دادیم و می‌خواستیم دست پر به رشت برگردیم، اما این فحاشی‌ها زیبنده ورزشگاه نیست.