غلامی: استقلال پایین‌تر از ماست، باید آنها را گزینه سقوط بدانیم؟ / برخی مربیان به دنبال حاشیه ساختن برای سپیدرود هستند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت معتقد است که این تیم در بین گزینه‌های سقوط به لیگ دسته اول قرار ندارد.

به گزارش سایت سپیدرود، توحید غلامی درباره شرایط سپیدرود بعد از گرفتن چهار امتیاز در دو بازی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ما وضعیت خوبی داریم و حتی می‌توانستیم بیشتر از این امتیاز جمع کنیم. مقابل نفت تهران بدشانسی آوردیم و در بازی با گسترش فولاد نیز همه دیدند که مستحق باخت نبودیم.

خدا را شکر که پیکان را بردیم و از تیم خوب و پرقدرت سپاهان نیز در اصفهان امتیاز گرفتیم. خوشبختانه شرایط تیم ما بهتر شده و بازیکنان از فضای لیگ دسته اول خارج شده‌اند و شرایط بازی در لیگ برتر را بهتر درک می‌کنند.

وی در واکنش به اینکه برخی سپیدرود را جزو گزینه‌های سقوط می‌دانند، تأکید کرد: من نمی‌دانم چرا چنین قضاوت‌هایی صورت می‌گیرد و بعضی‌ها از حالا یک تیم را قهرمان و یک تیم را بین گزینه‌‌های سقوط می‌دانند. الان استقلال از ما پایین‌تر است، آیا باید بگوییم آنها جزو گزینه‌های سقوط هستند؟

من معتقدم که برخی از مربیان که بیرون مانده‌اند دنبال حاشیه‌ درست کردن برای سپیدرود هستند. در این رابطه خیلی چیزها واضح و روشن است.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد عملکرد خودش در پنج هفته گذشته به تسنیم اظهار داشت: شرایط من بد نبوده است. در بازی با پیکان هم مصدوم شدم و مشغول درمان آسیب‌دیدگی‌ام بودم.

برای بازی برابر سپاهان نیز شرایط تمرینی خوبی نداشتم. امسال هدف‌های بزرگی دارم و می‌خواهم به تیم ملی برسم. امیدارم برای تیمم بازی‌های تأثیرگذاری انجام دهم.