کار بزرگ سپیدرود رشت برابر صنعت نفت آبادان + عکس

تهران – ایرنا – بازیکنان تیم فوتبال سپید رود رشت در نخستین دیدار هفته ششم رقابت های لیگ برتر دست به کار نسبتا بزرگی زده و تیم خوب صنعت نفت آبادان را شکست دادند.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش ایرنا؛ شاگردان علی نظر محمدی که لیگ برتر را با سه شکست متوالی برابر تیم های نفت تهران، سیاه جامگان و گسترش فولاد آغازکردند و پس از برتری برابر تیم پیکان بحران زده در هفته چهارم و تساوی برابر تیم همیشه مدعی سپاهان امروز (پنجشنبه) دست به کار بزرگی زده و تیم صنعت نفت آبادان را در خانه شکست دادند.

در این دیدار که در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد، بازیکنان این تیم دو مرتبه موفق به گلزنی شده و در پایان با نتیجه دو بر صفر سه امتیاز ارزشمند این دیدار حساس را از آن خود کردند.

برای تیم سپیدرود رشت در این دیدار حسین ابراهیمی در دقیقه هفت از روی نقطه پنالتی و محمد نزهتی در دقیقه ۱۵ گلزنی کرده و شادمانی را به اردوی تیمشان به ارمغان آوردند.

سید محمد حسینی دروازه بان تیم سپید رود رشت و حسین کعبی کاپیتان و مدافع کهنه کار این تیم در دیدار امروز تیمشان برابر تیم صنعت نفت آّبادان عملکرد مطلوبی داشتند و چندین بار مانع گلزنی بازیکنان تیم حریف شدند.

بهترین موقعیت گلزنی تیم صنعت نفت آبادان در دقیقه ۳۰ و درحالیکه داور به نشانه خطای عمد به روی مهاجمان نفتی ها به سود این تیم اعلام پنالتی کرد،به دست آمد که کرارجاسم هافبک هجومی این تیم این فرصت را با درخشش حسینی سنگربان تیم سپیدرود رشت که موفق به مهار ضربه پنالتی شد، آن را از دست داد.

سپیدرود رشت با کسب هر سه امتیاز این دیدار ۷ امتیازی شد و به طور موقت به رده ششم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.

تیم صنعت نفت آبادان به رغم شکست در این دیدار با ۷ امتیاز اندوخته خود از ۵ دیدار گذشته در رده پنجم باقی ماند.

ترکیب تیم سپیدرود رشت:

سیدمحمد حسینی، احمد آهی، میثم تهی‌دست، حسین کعبی، مهرداد جماعتی، امید سام‌کن، میثم فردوسی، علی دهقان، پویا نزهتی، حسین ابراهیمی و میلاد قربانزاده.

ترکیب تیم صنعت نفت آبادان:

داوود نوشی‌صوفیانی، علی عبدالله‌زاده، مرتضی اسدی، محسن حمیدی، مسعود ابراهیم‌زاده، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم، محمد شادکام، محمدامین درویشی و لوسیانو پریرا.

موعد بنیادی فر قضاوت این دیدار را برعهده داشت و به علی دهقان و حسین کعبی بازیکنان تیم سپیدرود رشت و لوسیانو پریرا مهاجم و داود نوشی صوفیانی مدافع تیم صنعت نفت آبادان کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.