حاشیه های سپیدرود – نفت: تصویب نشدن کمک مالی به سپیدرود در شورای شهر، به هواداران رسید

رشت – ایرنا – از مهمترین حواشی بازی تیم های فوتبال سپیدرود شت و صنعت نفت آبادان در چارچوب رقابت های لیگ برتر ، اعتراض شدید طرفداران سپیدرود به تصویب نشدن کمک مالی شورای شهر رشت به این تیم بود.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان عصر پنجشنبه در هفته ششم رقابت های لیگ برتر کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم سپیدرود پایان یافت.

طرفداران تیم فوتبال سپیدرود رشت قبل از آغاز و همچنین حین برگزاری این بازی ، بارها شعارهایی را علیه مسئولان گیلان و همچنین شورای شهر رشت سر دادند که از جمله آنها مسئولین بی غیریت – حمایت حمایت ، هوادار با غیرت – مسئولین بی غیرت ، بی غیرت ها حیا کنید – شهر ما را رها کنید بوده است.

مهمترین عامل سردادن این شعارها توسط طرفداران سپیدرود ، عدم تصویب کمک مالی از سوی شورای شهر رشت به تیم سپیدرود بود که باعث عصبانیت آنان شده بود.

قبل از آغاز بازی ، طرفداران سپیدرود تعدای از بازیکنان تیم خود را مورد تشویق قرار دادند که حسین کعبی و حسین ابراهیمی بیش از سایر بازکنان مورد تشویق قرار گرفتند.

حدود ۳۰ تماشاگر نیز در جایگاه تیم میهمان حضور یافته و صنعت نفت آبادان را تشویق می کردند که این تماشاگران از آبادان خود را به رشت رسانده تا تیمشان را مورد حمایت قرار دهند.

حدود یک ساعت قبل از آغاز بازی نیز هر دو تیم وارد زمین شده تا خود را گرم کنند که این امر حدود ۳۰ دقیقه طول کشید و در این هنگام ، طرفداران تیم سپیدرود بازیکنان خود را مورد تشویق قرار دادند.

قبل از آغاز بازی ، کادر فنی سپیدرود رشت به سمت نیمکت صنعت نفت آبادان رفته و با اهدای دسته گل، با کادر فنی این تیم روبوسی کردند.

در دقیقه ۲۸ و با اعلام ضربه پنالتی به سود صنعت نفت آبادان ، علی نظرمحمدی به شدت به تصمیم داور اعتراض کرد و با عصبانیت زیادی به اعلام ضربه پنالتی معترض بود البته این ضربه پنالتی توسط کرار جاسم زده شد که سیدمحمد حسینی دروازبان تیم سپیدرود رشت توانست این ضربه را مهار کند و تماشاگران نیز با مهار این ضربه پنالتی، تا پایان مسابقه بارها دروازبان خود را تشویق کردند.

هرچند با وجود مهار این ضربه پنالتی ، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنان به اعتراض خود ادامه می داد و عنوان می کرد چقدر در شهر ما سر ما را می برند.

در نیمه دوم پس از نشان دادن کارت زرد از سوی موعود بینادی فر داور این بازی به محمد نزهتی بازیکن تیم سپیدرود رشت، این داور به خوبی نتوانست کارت را در جیبش بگذارد و هنگام دویدن، کارت از جیب بینادی فر افتاد که پس از لحظاتی یکی از بازیکنان تیم صنعت نفت کارت زرد را به داور رساند.

با به صدا درآمدن سوت پایان این بازی، طرفداران سپیدرود رشت به شدت تیم خود را مورد تشویق قرار دادند و بازیکنان و کادر فنی تیم سپیدرود نیز به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ دادند.

مصاحبه پس از بازی سرمربی تیم سپیدرود رشت با وقفه برگزار شد که علی نظرمحمدی دلیل این وقفه را، حضور مسئولان در رختکن تیم سپیدرود اعلام کرد.