آی اسپورت/ وصله ناجور سپیدرود: غلام رقیب!

آی اسپورت

رضایی به تصور زندگی در کلمبیا، حتی از تهدیدشدن به قتل حرف زد اما فوتبال رشت در سال‌های گذشته شکست‌های بزرگ‌تری را تجربه کرده و هیچ فوتبالیستی در آن به قتل نرسیده!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – در جلسه‌های تمرینی این روزهای سپیدرود، اثری از مهاجم باتجربه این تیم دیده نمی‌شود.

غلامرضا حاضر نیست با سپیدرود تمرین کند و علی نظرمحمدی نیز ترجیح می‌دهد با ابراز بی‌اطلاعی، پای خودش را از این مسئله بیرون بکشد. مشکل بازیکن سابق تیم ملی با سپیدرود، بعد از مسابقه با ملوان آغاز شد.

او در جام حذفی، به عنوان بازیکن جانشین به زمین رفت تا مسیر مسابقه را به سود سپیدرود تغییر بدهد اما نمایش این بازیکن، شرایط را برای پیروزی ملوان هموار کرد.

غلامرضا، زمینه‌ساز گل سوم ملوان در عضدی شد. در حالی که قرمزها تلاش می‌کردند تا در وقت‌های اضافه گل تساوی را به ثبت برسانند، غلام با سهل‌انگاری آشنایش توپ را لو داد و همان صحنه، موجب شد انزلیچی‌ها تیر خلاص را به تیم میزبان شلیک کنند.

در پایان بازی، در رشت از هیچ بازیکنی به اندازه مهاجم کوتاه‌قامت اسبق پرسپولیس انتقاد نشد. سکوها، علیه او شعار ندادند اما جو رختکن، کاملا بر ضد این بازیکن بود.

غلامرضا در هیچ باشگاه دیگری چنین شرایطی را تجربه نکرده بود و حتی برای خروج از ورزشگاه به طرف محل اقامت‌اش، با مشکل روبرو بود. او دیگر علاقه‌اش به تحمل این فشار نداشت و به همین خاطر تصمیم گرفت با بزرگنمایی آن‌چه در شب مسابقه اتفاق افتاده، خروج ناگهانی از اردو را توجیه کند.

رضایی به تصور زندگی در کلمبیا، حتی از تهدیدشدن به قتل حرف زد اما فوتبال رشت در سال‌های گذشته شکست‌های بزرگ‌تری را تجربه کرده و هیچ فوتبالیستی در آن به قتل نرسیده!

او از همان ابتدا، یک انتخاب اشتباه برای سپیدرود به شمار می‌رفت. غلامرضا با شرایط مالی نامساعد باشگاه کنار آمد تا در یک جو متفاوت فوتبال بازی کند اما نه او موفق شد برای تیم موثر باشد و نه باشگاه توانست احترام این فوتبالیست باتجربه را حفظ کند.

محل زندگی او در رشت، شرایط ایده‌آلی نداشت و همین موضوع یکی دیگر از دلایل دور شدن غلام از باشگاه بود. به نظر می‌رسد بین او و فوتبال رشت، دیگر آینده‌ای وجود ندارد. هر چه هست، یک گذشته تلخ است و بس.