درخواست جلسه باشگاه سپیدرود با استاندار گیلان

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدیرت باشگاه سپیدرود برای حل مشکلات پیرامونی خود از استاندار گیلان درخواست جلسه نمود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، مدیریت باشگاه سپیدرود در نامه ای خطاب به استاندار محترم گیلان ضما اعلام خوش آمد گویی و خیرمقدم نسبت به ایشان برای حل مشکلات پیرامونی این باشگاه درخواست یک جلسه حضوری نموده است.

متن نامه باشگاه سپیدرود به استاندار گیلان به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سالاری

استاندار محترم استان گیلان

با سلام و احترام

ضمن عرض خیر مقدم محضر جنابعالی؛ همانگونه که مستحضرید باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت که نمادی از فرهنگ مردم ورزش دوست شهرباران محسوب می شود و هم اینک بعنوان تنها نماینده فوتبال شمال کشور در لیگ برتر به فعالیت مشغول است با توجه به اینکه باشگاه مذکور هویتی مردمی داشته و از طریق کمک های بخش خصوصی به حیات و بقای خود ادامه میدهد و در حال حاضر بدون اسپانسر شدیداً با مشکلات مالی مواجه می باشد که این مهم به سمع و نظر مسئولان استان و حتی کشور نیز رسیده است و چنانچه در رفع موانع توفیقی حاصل نگردد باشگاه سپیدرود رشت به بحران خواهد رسید.

لذا خواهشمند است بجهت برون رفت از معضلات مذکور تسریعاً دستور فرمائید تا به همراه مدیرکل محترم ورزش و جوانان و ریاست محترم هیأت فوتبال استان و اعضای هیأت مدیره باشگاه جلسه ای در محضر حضرتعالی برگزار تا بحول قوه الهی و با عنایت به خرد جمعی راه گشای این باشگاه ریشه دار و مردمی مرکز استان باشیم.

قبلا از اوامر عاجل و پیگیرانه حضرتعالی سپاسگزارم .

میرشهاب مومنی

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت