قعرنشینی به سپیدرود نمی‌آید

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سپیدرود با شکست مقابل فولاد، چهارمین باخت متوالی خود در هفته های اخیر را متحمل شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، شاگردان علی نظرمحمدی دیروز مهمان فولاد خوزستان بودند و با قبول شکست ۲ بر ۱یک چهارمین باخت متوالی خود را تجربه کردند تا اوضاع بیش از پیش برایشان بحرانی شود.

آنها در بازی دیروز  حسین کعبی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتند و امید سام کن مصدوم بود و نتوانست برای تیمش بازی کند. نظرمحمدی در سه دیدار قبلی اش نیز محمد نزهتی بهترین گلزن تیمش را نیز نداشت و خلاء این مهاجم گلزن در ترکیب تیمش کاملا محسوس بود.

سپیدرودی ها در هفته یازدهم ۳ بر یک به پارس جنوبی جم باختند و هفته دوازدهم نیز در دقیقه ۹۲ مغلوب شاگردان قلعه نوعی در ذوب آهن شدند. آنها در تبریز هم ۲ بر یک به تراکتورسازی باختند و دیروز هم در نهایت حریف فولاد نشدند.

آنها با به ثمر رساندن ۱۳ گل در ۱۳ هفته و دریافت ۱۸ گل عملکرد جالبی نداشته اند و برای بهبود آمار خود نیاز به ترمیم هر سه خط تیم شان دارند.

نماینده فوتبال گیلان که مدتهاست با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می کند، بالاخره بعد از مدتها مالک جدید خود را شناخت و حالا همه رشتی ها امیدوارند شرایط به سود تیم شان تغییر کند.

اما پیش از این امیدواری، نگرانی عجیبی همه هواداران سپدرود را مشوش کرده و حالا تیم محبوب آنها بین سه تیم قعرنشین لیگ هفدهم قرار گرفته است.

سپیدرود که در هفته آخر نیم فصل اول در دیاری سخت و دشوار میزبان پرسپولیس خواهد بود، امیدوار است از این بازی به سلامت عبور کند تا با شارژ مالی مالک جدید و استفاده بهینه از تعطیلات نیم فصل، همه چیز را از نو شروع کند.