برخورد نوستالژیک شایان با سپیدرودی‌ها / روز سخت سیدجلال حسینی و محرمی در رشت

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – شایان مصلح که با پنالتی دقایق پایانی خود باعث صعود سپیدرود به لیگ برتر شد، اکنون دیداری نوستالژیک با هواداران تیم سابقش خواهد داشت.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، مدافع چپ موفق پرسپولیس که در دیدار مقابل پارس جنوبی زننده گل سه امتیازی تیمش بود، در دیدار برابر ذوب آهن فرصتی برای خودنمایی به دست نیاورد. با این حال تقابل با تیم سابقش و انگیزه‌های این بازیکن، شانس او را برای حضور در ترکیب سرخپوشان برابر سپیدرود را افزایش می‌دهد.

شایان مصلح در فصل گذشته و در دقایق پایانی دیدار مقابل نساجی مازندران موفق شده بود با حرکتی تکنیکی مدافع حریف را مجبور به خطای پنالتی کند و گل شدن آن توسط حسین کعبی حکم صعود سپیدرودی‌ها به لیگ برتر را امضا کرد.

مصلح که همواره از سپیدرود به نیکی یاد می‌کند و از جایگاه ویژه این تیم در قلبش یاد کرده، اکنون در شرایطی به مصاف شاگردان علی نظرمحمدی خواهد رفت که انتظار استقبال جالب توجهی از سوی سکوها برای او می‌رود.

روز سخت سیدجلال حسینی و محرمی در رشت

دو بازیکن انزلیچی پرسپولیس روز سختی در جریان دیدار مقابل سپیدرود پیش رو خواهند داشت.

به گزارش ورزش سه، رقابت ورزشی و غیرورزشی بین رشت و انزلی می‌تواند در جریان دیدار دو تیم پرسپولیس و سپیدرود در استادیوم سردار جنگل گریبان دو بازیکن پرسپولیس را بگیرد.

هواداران رشتی و انزلی‌چی که معمولا رفتار و واکنش مناسبی با بازیکنانی از شهر رقیب ندارند، این بار باید دید چه رفتاری با سیدجلال حسینی و صادق محرمی خواهند داشت.

صادق محرمی، بازیکن سابق ملوان و سیدجلال حسینی در شرایطی راهی رشت خواهند شد که البته انتظار می‌رود با توجه به شور و هیجان جالب توجه و ستودنی هواداران سپیدرودی، سکونشینان با حمایت از تیم خودی به دنبال کسب نتیجه و فاصله گرفتن از سکوهای انتهای جدول باشند و با اقدامی خطرناک حق میزبانی تیم خود را در دیدارهای آتی سلب نکنند.