دکتر رهنما: طرفین را به آرامش دعوت می‌کنم / کوچک‌ترین لغزشی زحمات ۵۰ ساله سپیدرود را به باد خواهد داد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: از همه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی درگیر سپیدرود می‌خواهم با آرامش عمل کنند و بدانند کوچک‌ترین لغزش و اشتباهی می‌تواند زحمات ۵۰ ساله این تیم را هدر دهد.

به گزارش سایت سپیدرود، استاد مسعود رهنما ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با بیان اینکه نقطه نظرات وی به‌صورت رسمی از سایت اداره کل ورزش و جوانان اطلاع‌رسانی می‌شود اظهار کرد: هرگونه مصاحبه‌ای از جانب بنده که از سایت اداره ورزش و جوانان نباشد کذب محض است.

وی با اشاره به اینکه باید از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کرد افزود: می‌بایست از ظرفیت‌های حامیان مالی، هیأت فوتبال گیلان، بازیکنان و کادر فنی تیم که از گذشته بودند استفاده شود و آرامش به تیم تزریق شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه کوچک‌ترین اشتباه در این مسیر می‌تواند تمام زحمات ۵۰ ساله برای سپیدرود را هدر دهد تصریح کرد:

سپیدرود با خون دل به این نقطه رسیده است و کوچک‌ترین لغزشی، تمام تلاش‌هایی که در ۵۰ سال گذشته و به‌ویژه سه سال و نیم اخیر کشیده است و برند بزرگ سپیدرود را دوباره سر زبان‌ها انداخته است را به دوران فراموش‌خانه لیگ دسته دوم خواهد برد.