نتیجه کارشناسی داوری سپیدرود – پارس: اخراج دقیقه ۱۱ بازیکن پارس، یک پنالتی سوخته برای سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نتیجه کارشناسی داوری مسابقه دو تیم سپیدرود – پارس جنوبی نشان داد که علی رغم اعتراضات پی در پی مهدی تارتار سرمربی تیم پارس جنوبی باز هم این سپیدرود بود که به مانند اکثر بازی های فصل جاری از داوری متضرر شده بود.

به گزارش سایت سپیدرود، در بخش کارشناسی داوری برنامه نود، مسعود مرادی داور سرشناس کشور اعلام کرد که یک اخراج زودهنگام و یک پنالتی به سود سپیدرود از دید پیام حیدری داور مسابقه پنهان مانده بود.

بررسی داوری مسابقه سپیدرود – پارس جنوبی در برنامه نود برخورد شدید دقیقه ۱۱ مجید علی یاری بازیکن پارس جنوبی با کف پا روی توحید غلامی بازیکن سپیدرود باید با کارت قرمز جریمه می شد که کارت زرد داده شد.

در دقیقه ۱۸ سرنگونی علی دشتی مهاجم پارس جنوبی که در آستانه ورود به محوطه جریمه بود از سوی مسعود مرادی یک خطای ایستگاهی پشت خط هجده قدم تشخیص داده شد که باید یک کارت زرد به علی رضا نورمحمدی مدافع سپیدرود داده می شد.

در دقیقه ۲۸ سرنگونی محمد غلامی مهاجم سپیدرود در محوطه جریمه از سوی فرشاد محمدیان مداقع پارس جنوبی خطا تشخیص داده شد و باید از سوی داور پنالتی اعلام می شد که این اتفاق صورت نگرفت.

سپیدرود بعد از اینکه گل برتری را به تیم پارس جنوبی جم زد هرگز وقت کشی نکرد! این یکی از درس های مهم علی کریمی به فوتبال ایران است. او خطاب به بازیکنان تیمش به صراحت گفته هیچ وقت بی دلیل خود را به زمین نزنید و وقت کشی نکنید.

در این بازی مهم و حیاتی برای هر دو تیم سپیدورد با یک گل به برتری رسید. البته باید به این نکته اشاره کرد پارس جنوبی دو موقعیت تک به تک را هدر داد و در یکی دو صحنه هم محسن فروزان منجی دروازه پارس جنوبی جم شد.