پیام حمایتی شهردار سابق رشت: امروز فقط اتحاد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – دکتر مهروز ثابت قدم شهردار پیشین کلانشهر رشت که نقش پر رنگی در صعود سپیدرود به لیگ برتر داشت، در پیامی تمامی عوامل پیرامونی باشگاه سپیدرود را به اتحاد و همدلی فراخواند.

متن پیام دکتر ثابت قدم بدین شرح است:

” سپیدرود در پنجاهمین سال حیاتش یکی از بحرانی ترین روزهایش را می گذارند و در حالی که سه پیکار سرنوشت ساز را در پیش دارد، متاسفانه اسیر حواشی ناخواسته ای شده که بدون تردید بیشترین ضرر را سپیدرود و هواداران پرشمارش خواهند کرد.

سپیدرود پس از یک ماراتن طولانی و جانکاه پس از بیست و پنج سال قفنوس وار از زیرین ترین بخش های فوتبال ایران در اردی بهشتی دل انگیز مردمان شهرباران را به اوج سرمستی برد و این امر میسر نشد به جز همدلی و اتحاد و صرف فعل خواستن که روح هزاران هزار هوادار عاشق به بازیکنان و کادرفنی نفوذ کرد و در نهایت در دقیقه ۷۹ آن بازی رویایی در ساق های کاپیتان حسین کعبی متبلور شد.

امروز شرایط به مراتب حساس تر و دشوارتر از سال پیش است و تنها با همان رمز اتحاد و همدلی می شود بر مشکلات غلبه کرد و در این میان بازهم سپیدرودی ها به جز خودشان یاری رسان دیگری ندارند و باید دست هایشان را بر زانو بگذارند و با یک یاعلی آنچه که اراده دارند را به بار بنشانند.

من به عنوان یکی از هزاران هوادار این میراث ارزشمند شهرم از همه ی اعضای کادرفنی، بازیکنان و هواداران عاشق سپیدرود می خواهم که با حمایت از یکدیگر و تلاش تا پای جان، هفت اردی بهشتی زیباتر از ۱۱ اردی بهشت سال پیش رقم بزنند و حماسه ای از شور و عشق و غیرت بیافرینند.

مردم رشت قدردان تر از آنی هستند که آفرینندگان این حماسه بزرگ را به فراموشی بسپارند و باهوش تر از آنی که چشم های شان را بر روی خیانت منفعت طلبان ببندند.

ما می مانیم و جشن پنجاهمین سالگرد حضور میراث گرانبهای رشتی ها را در بالاترین سطح فوتبال ایران با هم قسمت خواهیم کرد. “