شکایت مالک باشگاه سپیدرود از عاملان چک های امانی برگشت زده شده

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – انتشار تصاویری از چک برگشت شده مالک باشگاه در فضای مجازی، پس از این صورت گرفت که چند روز قبل مالک باشگاه سپیدرود رشت شکایتی را علیه متهم در خصوص دو فقره چک در دادسرای عمومی و انقلاب رشت ثبت نموده بود.

پس از آن پرونده به اداره آگاهی ارسال و در این خصوص پرونده ای تشکیل شد که طی چند روز آینده از طریق دادسرا به متهم که از کارمندان بانک می باشد ابلاغ خواهد شد.

تصویر چک برگشت شده به مبلغ پانصد میلیون تومان و بدون تاریخ که بعنوان امانت نزد متشکی عنه قرار داشت که هم اکنون تصویر ان در گروهها و کانالهای تلگرامی پخش گردید جزء مواردی است که علیه متهم در دادسرا پرونده تشکیل شده است که به زودی بازجویی از وی آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است که متهم از کارمندان یکی از بانک های خصوصی رشت می باشد. خبرها حاکیست مدیران ارشد بانک در تهران بازرسانی جهت رسیدگی به تخلف آنان روانه رشت نمودند و در حال بررسی مدارک و اسناد بانکی و مالی آنان میباشند.

این افراد پس از اخراج از باشگاه یکی از متقاضیان خرید تیم سپیدرود بودند که با بیان ادعاهای کذب به دروغ پردازی و ایجاد حواشی طی روزهای اخیر پرداختند. این دومین بار است که تخلف آنان از سوی بازرسان بانک مورد رسیدگی قرار می گیرد.

چک بدون تاریخ امانی که توسط قائم مقام معزول، بصورت غیرقانونی تاریخ دار شده است.

نمونه ای از ده ها اسناد بانکی که توسط قائم مقام معزول باشگاه  مصداق جعل  امضا می باشد و امضای مالک باشگاه در آن جعل شده است.