تن‌زاده: جوسازی می‌کنند تا زمان آغاز تمرینات تیم به تعویق بیفتد / سپیدرود را از ما پس نگرفته اند

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مالک فعلی باشگاه سپیدرود گفت: هیچ ابلاغیه‌ای از دادگاه در کار نیست و می‌خواهند با این مسائل جو را خراب کنند تا زمان آغاز تمرینات تیم به تعویق بیفتد.

به گزارش سایت سپیدرود، جواد تن‌زاده در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در خصوص خبر بازپس گیری مالکیت باشگاه سپیدرود از وی اظهار داشت: هیئت فوتبال در مورد مالکیت باشگاه سپیدرود نامه‌ای به دادگستری فرستاده و دادگاه هم پاسخ داد که این کار‌ها اصلا در حیطه وظایف ما نیست و رئیس اداره کل ورزش و جوانان باید در مورد باشگاه سپیدرود و مالکیتش نظر دهد.

در واقع این‌ افراد می‌خواستند سیستم را دور بزنند و از دادگاه رای بگیرند، دادگاه هم به آنها اعلام کرد که این مسائل در حیطه کار ما نیست.

وی افزود: آنها از این موضوع اسفاده کرده تا جنگ روانی راه بیندازند. من می‌دانم که دادگاه وارد این مسائل نمی‌شود. چون حکمیت در این مورد با اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان است.

اداره کل هم باید تشکیل کمسیون بدهد، اعضا را معرفی و زمان بگذارد. این مسائل چند ماهی زمان می‌خواهد. ضمن اینکه اداره کل هم فقط می‌تواند در مورد حل و فصل موضوع و نه فسخ آن نظر داده و تصمیم بگیرد. این چیزی نیست که من بگویم بلکه چیزی است که در قرارداد وجود دارد.

مالک باشگاه سپیدرود با اشاره به دلایل این اقدام هیئت فوتبال گیلان گفت: یک نامه از دادگاه، مبنی بر این که به ما ارتباطی ندارد، به عنوان ابلاغیه مطرح کردند،  تا فضا را متشنج کنند.

می‌خواهند با این کار‌ها ما برنامه تمرین را عقب بیندازیم و دچار مشکل شویم ولی ما به این شایعات توجه نمی‌کنیم و کارمان را با قدرت ادامه می‌دهیم. ما شنبه تمرینات تیم را آغاز می‌کنیم. فردا (پنجشنبه) هم قرارداد بازیکنان مد نظر را امضا کرده تا اگر خدا بخواهد هر طور شده از شنبه تمرین کنیم.