مالکیت سپیدرود از «تن‌زاده» گرفته شد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مالکیت باشگاه سپیدرود رشت با ابلاغ حکم داوری اداره کل ورزش و جوانان گیلان از سوی مراجع قانونی از «جواد تن زاده» گرفته شد و طی روزهای آتی مراحل عقد قرارداد با مالکین جدید انجام شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از مهر، باشگاه سپیدرود رشت که از همان روزهای پایان لیگ برتر با مشکلات و حواشی فراوانی دست و پنجه نرم می کرد با ابلاغ حکم داوری اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از سوی مراجع قانونی همکاری خود را جواد تن زاده مالک و مدیرعامل باشگاه قطع را کرد تا این تیم هنوز لیگ شروع نشده وارد حواشی جدیدی شود.

با توجه به شرایط موجود تصور می شود حواشی این تیم تمامی ندارد. متاسفانه این حواشی سبب نگرانی هواداران خونگرم و پرشور این تیم شده بود و آنها بارها با برگزاری تجمع از مسئولان استان خواسته بودند به مشکلات این تیم رسیدگی کنند.

جواد تن زاده که در روزهای گذشته طی جلسه ای با علی کریمی سرمربی پیشین این تیم تسویه حساب و در گفتگو با رسانه ها از انجام تمرینات سپیدرود زیر نظر نادر دست نشان در روزهای آتی خبر داده بود حال با این حکم مالکیت باشگاه از وی خلع ید شد.

در حکم داوری اداره کل ورزش و جوانان گیلان علت خلع ید مالکیت از جواد تن زاده عمل نکردن به تعهداتش براساس بند ۶ قرار داد وی اعلام شده و رأی نیز به وی ابلاغ شده است.

 در حال حاضر مالکیت باشگاه سپیدرود به میرشهاب مومنی مالک قبلی این باشگاه سپرده شده است.

میرشهاب مومنی در این باره طی گفتگویی با اشاره به انجام تفاهم کلی با یکی از متقاضیان خرید باشگاه سپیدرود رشت، اظهار کرد: تیم سپیدرود از فردا تمرینات خود را با هدایت سهیل حق شناس و بازیکنان فعلی آغاز می کند.

وی یادآورشد: کار انعقاد قرار داد رسمی با مالکین جدید و واگذاری سهام باشگاه سپیدرود تا چند روز آینده انجام می شود.