نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس: کشمکش‌های سپیدرود سیاسی است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی مالک اصلی سپیدرود را هواداران آن دانست و با تأکید بر سیاسی نکردن فوتبال از مسئولین استان گیلان خواست تا به این تیم کمک کنند.

به گزارش سایت سپیدرود، سید کاظم دل‌خوش اباتری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به موضوع مالکیت تیم سپیدرود رشت و کشمکش‌های سیاسی در خصوص مالکیت آن و تأکید بر جدایی ورزش از سیاست اظهار کرد: نباید فوتبال را سیاسی کرد بلکه همه باید کمک کنند تا این تیم ریشه‌دار گیلان جایگاه خود را در فوتبال کشورمان پیدا کند.

وی کشمکش‌های موجود در تیم سپیدرود را سیاسی توصیف کرد و افزود: برخی‌ها از تیم سپیدرود به‌عنوان یک طعمه سیاسی در حال استفاده هستند درحالی‌که این تیم ریشه در هویت گیلان دارد و نمی‌توان آن را باسیاست معاوضه کرد.

نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مالک اصلی تیم سپیدرود هواداران آن هستند گفت: برای ما فرقی نمی‌کند که مالک این تیم چه کسی باشد بلکه برای ما درخشش این تیم گیلانی در لیگ برتر و نام‌آوری آن مهم است.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هواداران تیم سپیدرود ۵۰ سال در گرما و سرما این تیم را حمایت کرده‌اند تصریح کرد: مسئولین نباید کاری کنند که هویت و هواداران این تیم آسیب ببینند و متولیان ورزش باید در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف این تیم اقدام کنند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به زمان کم باقی‌مانده به آغاز مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: تیم سپیدرود در اولین بازی خود در مقابل تیم سایپا قرار می‌گیرد و هرچقدر این کشمکش‌های سیاسی زیادتر شود و به طول بیانجامد تیم سپیدرود و هواداران آن متضرر می‌شوند.

دل‌خوش از همه مسئولین و ورزش دوستان گیلانی خواست تا به تیم سپیدرود کمک کنند تا آینده و سرنوشت آن همچون دیگر تیم رشتی، داماش گیلان به سرانجام نافرجامی ختم نشود.