عدم پخش زنده مسابقه سپیدرود، نخستین نمره منفی مدیریت فعلی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نخستین مسابقه سپیدرود در لیگ برتر در حالی شامگاه پنجشنبه آغاز می شود که هواداران پرتعداد این تیم به احتمال فراوان از تماشای زنده این مسابقه محروم خواهند بود.

به گزارش سایت سپیدرود، بر مبنای قوانین لیگ برتر و توافق سازمان لیگ با سازمان صدا و سیما، تمامی شبکه های محلی موظف هستند تا بازی های لیگ برتر را به صورت زنده از شبکه های استانی شهر میزبان پخش نمایند، اما این اتفاق معمولا در شبکه استانی تهران روی نمی دهد.

دلیل این امر پخش زنده تمامی بازی های پرسپولیس و استقلال از شبکه سه سیما است و به همین سبب بازی تیم های دیگر استان تهران که امسال شامل دو تیم سایپا و پیکان می شود، زمانی که در خانه میزبان هستند از شبکه های تلویزیونی به صورت زنده پوشش داده نمی شود.

برای جبران کوتاهی شبکه استانی تهران در عدم پخش زنده بازی تیم های تهرانی، سال گذشته هر دو مالک وقت سپیدرود دست به جیب شدند و با پرداخت پول به تهیه کنندگان دو شبکه شما و ورزش که در استان گیلان قابل رویت بود، موجب شدند که سه بازی سپیدرود در برابر نفت، سایپا و پیکان به صورت زنده از شبکه های شما و ورزش برای هواداران پرتعداد قدیمی ترین تیم گیلان پخش گردد.

اما امسال که در نخستین مسابقه لیگ برتر؛ سپیدرود باید برابر سایپا در تهران به میدان برود به دلیل کوتاهی مدیریت فعلی سپیدرود در عقد قرارداد با شبکه ورزش، در کنداکتور این شبکه پخش زنده مسابقه تیم های های نساجی مازندران – ذوب آهن گنجانده شده است.

اینکه در کشور ما باشگاه ها به جای دریافت حق پخش مجبور هستند در مواردی به تلویزیون پول هم پرداخت نمایند از طنزهای تلخ روزگار است، اما فراهم آوردن امکانات  تماشای دیدن مسابقه تیم محبوب حداقل خواسته هواداران است که در نخستین گام توسط مدیریت فعلی سپیدرود به هیچ انگاشته شد تا ثابت شود دوستان به جز برنامه های خاص!! برای برنده شدن در دعوای مالکیتی هیچ پلانی در سایر موارد اصلی تیمداری ترسیم نکرده اند.

متاسفانه در همین راستا خبرهای بسیار بد و ناامید کننده ای از سوی دوستان به گوش می رسد که سفر ناگهانی دو روز گذشته آقای صادقی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان به تهران و جلسات خصوصی ایشان با چند متقاضی جدید برای خرید سپیدرود بی ارتباط با آنها نیست!

باید نشست و انتظار کشید تا ببینیم آش تازه ای که خانوم مدیر برای سپیدرود تدارک دیده چه طعمی خواهد داشت!