عزیزی: استعفا کردم اما به خاطر بازیکنان آن را پاره کردم!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من امروز وقتی آن اتفاقات در هتل افتاد استعفا کردم، اما به خاطر بچه های تیم برگه استعفایم را پاره کردم!

به گزارش سایت سپیدرود، خداداد عزیزی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شایعه استعفایش از سپیدرود گفت: من امروز وقتی آن اتفاقات افتاد استعفای کتبی نوشتم و برگه اش را به سرپرست تیم دادم.

تصمیم را گرفته بودم چون خسته شدم ولی به خاطر بچه های تیم استعفایم را پاره کردم و همین الان که با شما صحبت می‌کنم در اتوبوس در حال سفر به تبریز هستیم.

وی افزود: خودتان همه شرایط را دیدید. از ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز نزدیک به ۶ ساعت در هتل معطل بودیم و حالا هم تیم ما در شرایطی به تبریز می‌رسد که فکر می‌کنم ساعت ۲ بامداد باشد. شما فکر می‌کنید این تیم می‌تواند فردا خوب بازی کند؟ به نظر شما من چه توقعی از شاگردانم داشته باشم؟

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد: استعفا دادم که از این جو و شرایط رهایی پیدا کنم ولی بازیکنان بزرگ تیم مثل محمدرضا مهدوی نزد من آمدند و گفتند اگر شما استعفا بدهید، ما هم با تیم به تبریز نمی‌رویم.

باز درود به شرف این بازیکنان که شرایط را درک کرده‌اند و وقتی می‌بینند این تیم چنین مشکلاتی دارد پای تیم شان می‌ایستند. امروز در آن شرایط هتل و وقتی جایی برای نشستن نداشتند، کلافه شده بودند و حالا هم زمانی می‌رسیم که ساعت از نیمه شب هم می‌گذارد.

هواداران سپیدرود که هفته گذشته از من انتقاد می‌کردند آیا این شرایط را می‌بینند!!!!؟

عزیزی در ادامه با فارس گفت: به خدا از وضعیت موجود خیلی ناراحتم ولی به خاطر بازیکنان پای آنها ایستادم و به تبریز سفر کردم. این تیم مشکل دارد و مشکلاتش کاملاً مشخص است.

آقایان ۵ بار فقط به وعده های شان در مورد شخص من عمل نکردند و شما ببینید بازیکنان با چه شرایطی در این تیم تمرین و بازی می‌کنند. امیدوارم فردا با این غیرتی که به خرج دادند، نتیجه خوبی بگیریم، هرچند بازهم تأکید می‌کنم نمی‌توانم از شاگردانم توقع داشته باشم.