ضرر یک میلیارد تومانی روی دست سپیدرود: دریافتی خداداد و شرکا ۳۰ درصد برای سه بازی!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – خبر کوتاه بود و عمق فاجعه عمیق: خداداد عزیزی با دریافت ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد اعضای کادر فنی خود قراردادش را با باشگاه سپیدرود رشت فسخ کرد!

به گزارش سایت سپیدرود، خداداد عزیزی صبح امروز در جلسه‌ای که با مالک باشگاه سپیدرود برگزار کرد قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد.

عزیزی در این جلسه با پذیرفتن این موضوع که ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد کادر فنی تیم سپیدرود رشت پرداخت شود قرارداد خود را با باشگاه سپیدرود فسخ کرد.

البته که کار در اینجا تمام نخواهد شد و سرمربی پیشین می گوید: مالک باشگاه سفته‌ای به مبلغ ۸۰۰ میلیونی تاریخ دار برای تضمین اینکه مطالبات‌مان را دریافت خواهیم کرد، به ما داد.

خداداد عزیزی در گفت وگو با خبرگزاری میزان درباره جدایی خود از تیم سپیدرود و نشستی که در همین زمینه ساعتی پیش با مالک این باشگاه داشت، گفت: در نشستی که با نوین، مالک باشگاه داشتم قرار شد ۳۰ درصد از رقم قرارداد من و اعضای کادرم پرداخت شود و پس از این توافق من رسما استعفای خود را اعلام کردم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تضمینی برای این توافق وجود دارد، تاکید کرد: مالک باشگاه سفته‌ای به مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان داد و قرار است تا تاریخ ۲۶ شهریور ما این مبلغ را دریافت کنیم و در غیر این صورت این حق برای ما وجود دارد که از طریق مراجع قضایی و همچنین کمیته‌های مربوطه در فدراسیون فوتبال مثل کمیته تعیین وضعیت پیگیر این موضوع باشیم.

حال باید مدیران تصمیم ساز ورزش گیلان پاسخگو باشند که چه کسی می خواهد تاوان لجبازی های آنان را با سپیدرود بدهد و این بازی کثیف تا کی ادامه خواهد داشت!؟