نماینده مردم رشت: وزیر ورزش را به خاطر سپیدرود به مجلس می‌آورم / عاشق استقلال هستم!!

نماینده مردم رشت!؟ در مجلس در حضور خبرنگاران رشتی با افتخار می گوید آبی آبی و هوادار استقلال تهران هستم!!! و البته در بازی سیاسی و روابط کارش اش از سپیدرود مایه می گذارد که می خواهد وزیر را به مجلس بکشاند به خاطر مظلوم ترین تیم ایران که در نزد نماینده شهرش هم مظلوم است!

شاید هم ما اشتباه می کنیم که از فردی که پیش از نمایندگی ساکن تهران بود و در زمان نمایندگی هم و احتمالن پس از آن هم در پایتخت سکونت داشته و خواهد داشت انتظار معجزه داشتیم!

تا انتخابات زمان زیادی نمانده استاد!!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نماینده مردم رشت در مجلس اظهار داشت: به خاطر سپیدرود رشت وزیر را به صحن می‌آورم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، محمدصادق حسنی در نشست خبری مجمع نمایندگان گیلان، که با انتقاد شدید برخی خبرنگاران به خاطر عدم حمایت از سپیدرود رشت و از سوی دیگر حمایت از استقلال تهران روبرو شده بود، اظهار کرد: ورزش را می‌شناسم و رئیس هیات کاراته بودم.

نماینده مردم رشت در مجلس در ادامه با اشاره به اینکه خبرنگاران غرض شخصی را کنار بگذارند، افزود: این نامه را خودم امضا کردم زیرا یک شخصیت حقیقی هم دارم. هیچ ترسی ندارم. بنده آبی، آبی، آبی هستم و با افتخار می گویم از کودکی عاشق استقلال بودم؛ اینکه به من رای بدهند یا ندهند به خودشان مربوط است.

حسنی گفت: بحث تبعیض بین استقلال و پرسپولیس توسط وزارت ورزش مطرح بود و من با افتخار نامه حمایت از استقلال را امضا کردم.

وی با بیان اینکه ۵ دقیقه در شبکه باران به خاطر سپیدرود صحبت کرده و‌ علیه تن زاده حرف زدم، اظهار کرد: تن زاده تیم را سیاسی کرده بود و من از وزیر بابت سیاسی کردن ورزش و اینکه چرا به سپیدرود اجحاف شده سئوال کرده‌ام که هفته بعد در صحن مجلس مطرح می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس در پایان اظهار داشت: به خاطر سپیدرود رشت وزیر را به صحن مجلس می‌آورم.