آبروریزی های بیات ادامه دارد: با مهاجری بستیم، خواهیم بست، نبستیم!

کاش این دو سه روز هرچه سریع تر تمام شود و در را زودتر ببندی و این بار برای همیشه بروی و دیگر نبینیمت، الهه تکذیب شوهای یونان باستان!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با اعلام بیات،‌ بحث حضور رضا مهاجری در این سپیدرود منتفی است!

کیومرث بیات، مدیرعامل موقت سپیدروددر حالی روز شنبه خبر از توافق نهایی این باشگاه با رضا مهاجری برای هدایت سرخپوشان رشتی در ادامه مسابقات لیگ برتر داد و اعلام کرد روز سه شنبه قرارداد این مربی به صورت رسمی با باشگاه سپیدرود امضا خواهد شد، که خیلی زود این خبر قاطعانه از سوی رضا مهاجری تکذیب شد و این مربی تمام توافقات با باشگاه سپیدرود را رد کرد!!

حالا با گذشت چند روز از این اتفاق،‌ با اعلام بیات علی عبدنصرالهی به عنوان مربی موقت سرخپوشان رشتی انتخاب شده است!

کیومرث بیات در گفت و‌ گو با تسنیم با اعلام این خبر،‌ گفت: ” در حال حاضر باشگاه سپیدرود توان فراهم کردن امکانات مدنظر مهاجری را ندارد و فعلاً با مربی بومی به کارمان ادامه خواهیم داد!

او شرط‌ های مالی زیادی داشت که یکی از آنها پرداخت پول بازیکنان و جذب چند بازیکن جدید بود که برآورده کردن آن منابع مالی فراوانی می‌خواهد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا به طور کامل حضور مهاجری در سپیدرود منتفی است،؟» تصریح کرد: الان منابع مالی لازم برای فراهم کردن خواسته های این مربی را نداریم و فعلاً با مربیان بومی به کارمان ادامه خواهیم داد. وقتی همه چیز مهیا شد، باید ببینیم چه می‌شود!

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در واکنش به این موضوع «آیا مهاجری تا زمان فراهم شدن امکانات منتظر سپیدرود می ماند؟» عنوان کرد: در این زمینه تصمیم با خود مهاجری است. اگر ماند که ماند،‌ اگر هم نماند،‌ سراغ گزینه دیگری در حد نام سپیدرود می‌رویم.”

البته بیات در این مصاحبه اعلام نکرد که خودش تا چند دقیقه یا چند ساعت دیگر مدیرعامل تیم مظلوم سپیدرود باقی خواهد ماند و قرار است این حجم ویرانگر از آبرو ریزی را تا کجا ادامه دهد!؟

کاش رشتی ها در شهر خودشان غریب نبودند تا یک رشتی اصیل بیاید جلو آبروریزی های این غریبه را بگیرد.

کاش یک نفر بیاید و زودتر بگوید که این کابوس آبرو بر باد ده، کی قرار است تمام شود و دوباره اعتبار از دست رفته خود را در فوتبال کشور “آنچه که در این سال ها ذره ذره کسب کرده بودیم” از دست چپاولگران باز پس گیریم.

کاش این دو سه روز هرچه سریع تر تمام شود و در را زودتر ببندی و این بار برای همیشه بروی و دیگر نبینیمت، الهه تکذیب شوهای یونان باستان!