آخرین تغییر و تحولات در باشگاه سپیدرود رشت / بازگشت یعقوب کریمی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – پس از به روی کار آمدن علی کریمی به عنوان سرمربی، تغییر و تحولات در این باشگاه همچنان ادامه دارد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال سپیدرود رشت که در فصل جدید لیگ برتر فوتبال با حواشی  گوناگونی روبرو بوده است، پس از برکناری خداداد عزیزی از جمع سرخ پوشان رشت، علی کریمی رسما به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد و فعالیت خود را از یکشنبه در این باشگاه شروع کرده است.

علی کریمی در راستای تغییر و تحولات  تیم سپیدرود رشت چهار بازیکن را از این تیم کنار گذاشت که عبارت اند از: رضا معقولی، یعقوب کریمی، امید  سام کن و محمد لطفی و خواهان تسویه حساب با آنها شده است.

همچنین علی عزت کرامت در تمرینات این تیم شرکت کرده و احتمالا در چند روز آینده به جمع سپیدرودی ها خواهد پیوست. شنیده می شود محمد غلامی و توحید غلامی به این تیم اضافه خواهند شد.

بهار مست جانشین ناظمی شد

با تصمیم مالک جدید باشگاه سپیدرود و تایید علی کریمی، علی بهارمست سرپرست سابق سپیدرود دوباره به سمت قبلی خود بازگشت و جایگزین افشین ناظمی سرپرست این تیم شد.

همچنین حامد طباطبایی، علی رضا هوشیاری و محسن عبد نصرالهی از اخراجی های کادر فنی این تیم هستند و محسن سیدی به عنوان مربی دروازبان و علیرضا امامی فر به عنوان دستیار اول علی کریمی به ترتیب جانشین حامد طباطبایی و محسن عبدنصرالهی شده اند.

علی کریمی حکم به بازگشت یعقوب داد

با نظر سرمربی جدید تیم سپیدرود، یعقوب کریمی می‌تواند باز هم در جمع بازیکنان این تیم حضور داشته باشد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، علی کریمی که پس از نشستن دوباره روی نیمکت تیم سپیدرود رشت تعدادی از بازیکنان این تیم را در لیست مازاد خود قرار داده بود امروز رای به بازگشت یکی از آنها داد.

به همین دلیل با دستور علی کریمی، یعقوب کریمی مدافع سابق تیم های نفت و سپاهان و استقلال از این پس می‌تواند به همراه سایر بازیکنان این تیم شمالی در تمرین حضور داشته باشد.