پرداخت ۵۰ میلیون تومانی برای سرمربیگری یک بازی!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – شنیده شد مدیرعامل سابق و سرمربی موقت یکی از باشگاه های لیگ برتری بر سر مسائل مالی با هم درگیر شدند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خزرآنلاین، ترانسفر بازیکنان به تیم های لیگ برتری و دریافت حق دلالی در این میان، پدیده چندان ناشناخته ای نیست اما اینکه فردی برای سرمربیگری یک تیم لیگ برتری ۵۰ میلیون تومان بپردازد، پدیده جدیدی است که البته در فوتبال کشور رخ داده است!

در همین راستا شنیده ها حکایت از آن دارد که فردی با توافق با مدیرعامل موقت یک باشگاه فوتبال لیگ برتری، در ازای معرفی به عنوان سرمربی برای دو بازی، ۵۰ میلیون تومان به مدیرعامل می پردازد.

اما تعییرات مورد انتظار زودتر از موعد مقرر به وقوع می پیوندد و سبب می شود دو طرف معامله هر دو از تیم محترمانه اخراج شوند.

پس از آن اما سرمربی پولکی که با پرداخت ۵۰ میلیون تومان و بدون هیچ دانش فنی خود را بر کرسی مربیگری نشانده و در همین مدت کوتاه هم با پرداخت مبالغی به یکی دو رسانه هم با آنان به عنوان سرمربی به گفتگو نشسته بود، از آقای مدیرعامل موقت سابق می خواهد تا حداقل نیمی از وجه دریافتی را به او برگرداند اما مدیرعامل زیر بار نمی رود و وجوه اخذ شده را عودت نمی دهد.

شنیده شده چند شب گذشته درگیری لفظی سختی بین دو طرف این معامله صورت گرفت و پیش از اینکه تبدیل به درگیری فیزیکی شود مدیرعامل موقت سابق صحنه را ترک کرده است.