نوین: کریمی به من گفت پول بیاور و مالک باش / هرگز نگفتم از سپیدرود می روم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مالک باشگاه سپیدرود گفت: در جلسه ای که با علی کریمی داشتیم توافق کردیم من مالک باشم و او مسائل فنی را بر عهده بگیرد.

به گزارش سایت سپیدرود محمد نوین در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در خصوص صحبت هایی که از او در فضای مجازی منتشر شده است، اظهار داشت: اخیرا اظهاراتی به نقل از من، مبنی بر این که من گفته ام هواداران نگران نباشند من دیگر به سپیدرود بر نمی‌گردم منتشر شد. در حالی که من اصلا چنین حرفی نزد.

وی افزود: من با علی کریمی جلسه ای داشتم و در آن جلسه کریمی به من گفت مشکلی برای همکاری ندارد. وی حتی متذکر شد در جلسه ای با مریم بخشی این موضوع را رسمی می‌کند. من همچنان مالک باشگاه هستم و او کار‌های فنی را انجام می‌دهد. در این جلسه محمد رضایی هم حضور داشت.

نوین تصریح کرد: البته کریمی تاکید کرد این مالکیت مشروط بر این است که من پول بیاورم. از این رو من راهی شهرستان شدم تا نقدینگی را تامین و پول بیاورم. حتی از وی قول گرفتم و کریمی گفت:

من اگر حرفی بزنم روی آن پا فشاری می‌کنم. حتی بار دیگر تلفنی با آقای رضایی صحبت کردم و او گوشی را به علی کریمی داد و او گفت: توافقات مان به قوت خود باقی است و من با این اطمینان راهی شدم تا نقدینگی را فراهم کنم. از این رو من هیچگاه نگفتم به سپیدرود بر نمی‌گردم.

نوین با اشاره به موضوع شکایت به دیوان اداری خاطرنشان کرد: وقتی می‌خواهم بر گردم دیگر شکایتی نمی‌کنم. این شایعه ای است که آقای تن زاده راه انداخته است.

وقتی من برای بازگشت مذاکره می‌کنم دیگر چرا باید شکایت کنم. به کریمی هم اطمینان دادم شکایتی در کار نیست. من تا هفته آینده هر آنچه گفتند عملی می‌کنم. قرار است مقداری پول تهیه کنم تا مشکل مالی این تیم حل شود.

از این رو فکر می‌کنم تا هفته آینده این اتفاق رخ دهد و من با نقدینگی لازم ورود کرده و با هم کار کنیم. تلاش می‌کنیم با کمک اسطوره فوتبال از اعتبار فوتبال گیلان دفاع کنیم.