ایرنا/ تشویق جانانه علی کریمی ، آسیب دیدگی شهاب گردان

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازی تیم های فوتبال سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان حاشیه هایی داشت که می توان به تشویق جانانه علی کریمی توسط طرفداران سپیدرود و آسیب دیدگی شهاب گردان دروازبان صنعت نفت اشاره کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایرنا، تیم های سپیدرود و صنعت نفت در هفته ششم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.

علی کریمی که به تازگی به تیم سپیدرود رست پیوسته تا هدایت این تیم را در ادامه رقابت های لیگ برتر بر عهده بگیرد، در جریان این دیدار بارها از سوی تماشاگران و طرفداران سپیدرود تشویق شد. این تشویق ها قبل از آغاز بازی شروع و همچنین هنگام ورود علی کریمی به میدان مسابقه و در حین برگزاری این دیدار ادامه داشت که این مربی نیز با تکان دادن دست های خود به سوی تماشاگران، به ابراز احساسات آنان پاسخ می داد.

البته بجز کریمی ، تعدادی از بازیکنان سپیدرود همانند حسین کعبی و محمدرضا مهدوی مورد تشویق و حمایت طرفداران سپیدرود قرار گرفتند که البته در حین بازی نیز تماشاگران از اکثر بازیکنان سپیدرود حمایت می کردند.

حدود یک ساعت قبل از آغاز مسابقه ، بازیکنان دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان برای گرم کردن وارد زمین بازی شدند که حدود ۴۰ دقیقه طول کشید، البته پس از دقایقی از ورود بازیکنان دو تیم ، گروه داوری نیز وارد زمین شدند تا آنان نیز مشغول گرم کردن خود شوند.

قبل از شروع این دیدار و طی مراسمی که از سوی هیات فوتبال گیلان برپا شد، جام قهرمانی لیگ امیدهای استان گیلان به تیم سپیدرود رشت که مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کرد، اهداء شد.

همچنین قبل از شروع بازی کادر فنی سپیدرود رشت برای خوش آمدگویی به سمت کادر فنی تیم صنعت نفت آبادان رفتند و وفا هخامنش یکی از بازیکنان صنعت نفت به سوی علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود رفت و با او روبوسی کرد.

دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان با بنری با مضمون ‘ عید غدیر مبارک باد’ وارد زمین بازی شدند تا این عید بزرگ امامت و ولایت را تبریک بگویند اما یکی از حاشیه های مهم این بازی آسیب دیدگی شهاب گردان دروازبان تیم صنعت نفت آبادان بود که در نهایت منجر به تعویض این دروازبان شد و تیم صنعت نفت از حدود دقیقه ۴۰ ، از محمد دریس دروازبان دوم خود در این دیدار استفاده کرد.

البته به گفته سرمربی پرتغالی تیم صنعت نفت هنوز وضعیت و شدت آسیب دیدگی شهاب گردان مشخص نیست و با اعلام نظر پزشکان طی روزهای َآتی ، وضعیت آسیب دیدگی این دروازبان مشخص خواهد شد.

در دقایق پایانی این بازی نیز، سیروان قربانی یکی از بازیکنان صنعت نفت آبادان با دریافت دومین کارت زرد از زمین بازی اخراج شد و این تیم در دقایق پایانی ، ۱۰ نفره به بازی ادامه داد.

یعقوب کریمی یکی از بازیکنان سپیدرود رشت که در نیمه دوم به زمین مسابقه آمده بود، در حدود ۱۰ دقیقه پایانی به دلیل آسیب دیدگی تعویض شد.

با توجه به تساوی تیم سپیدرود در این دیدار خانگی ، تماشاگران در پایان بازی عکس العملی از خود نشان ندادند و همچنان علی کریمی سرمربی جدید تیم را تشویق می کردند.

تا پایان هفته پنجم و قبل از این بازی ، تیم صنعت نفت آبادان با کسب چهار امتیاز در مکان چهاردهم و سپیدرود رشت با یک امتیاز در انتهای جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار داشتند.