عذرخواهی مشترک غلامی ها از علی کریمی / احتمال خروج کریمی از سپیدرود / شریفی منتفی شد!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی سخت به دنبال محمد غلامی و توحید غلامی است. دو بازیکنی که فصل گذشته شاگرد او در سپیدرود بودند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، اما بعید است این دو بازیکن امروز در آخرین روز نقل و انتقالات تیم های خود را ترک کنند و راهی رشت شوند. حتی گفته می شود این دو بازیکن در تماسی با علی کریمی از وی به خاطر عدم حضور احتمالی در سپیدرود عذرخواهی کردند.

محمد غلامی هم اکنون بازیکن آلومینیوم اراک در لیگ یک است و توحید غلامی هم در ماشین سازی توپ می زند. هر دو بازیکن ۳۰ درصد ابتدای فصل خود را دریافت کرده اند و از سویی در مذاکره ای که با باشگاه های خود داشته اند متوجه شده اند حضور در سپیدرود امکان پذیر نیست.

احتمال خروج کریمی از لیست سپیدرود

مصدومیت یعقوب کریمی مشکوک به پارگی رباط است و اگر تشخیص پزشکان در تهران هم این چنین باشد او مجبور به عمل جراحی روی پای خود می شود و احتمالا هم از لیست تیمش خارج می شود.

هافبک تیم سپیدرود در جریان بازی با صنعت نفت آسیب دید و به همین خاطر علی کریمی مجبور به تعویض او شد. یعقوب کریمی بعد از جدایی از استقلال تهران به استقلال خوزستان رفت و در این تیم فروغ گذشته را نداشت و در ابتدای این فصل سپیدرودی شد.

کادر پزشکی تیم در رشت تشخیصش بر این بود که احتمالا رباط یعقوب پاره شده است اما این بازیکن برای پی بردن به آخرین وضعیت آسیب دیدگی اش به تهران آمد تا در این باره با دکتر نوروزی مشورت کند.

همان طور که اشاره شد در صورتی که نظر پزشکان در تهران هم همین باشد کریمی مجبور می شود پای خود را جراحی کند و فصل را به طور کامل از دست خواهد داد. از این رو طبیعی است از لیست سپیدرود خارج شود.

حضور شریفی در سپیدرود منتفی شد

گویا حضور مهدی شریفی در تیم سپیدرود منتفی شده و علی کریمی به دنبال گزینه دیگری است.

حضور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در سپیدرود منتفی شد. از روز گذشته شایعات زیادی مبنی بر حضور مهدی شریفی در تیم فوتبال سپیدرود مطرح شده اما حضور این بازیکن در شهر رشت و سرخپوشان گیلانی منتفی شده است.

ظاهرا سرمربی تیم فوتبال سپیدرود روی گزینه های دیگر تمرکز کرده و قصد دارد از مهاجمان دیگری در این تیم استفاده کند.