مالک و سرمربی سپیدرود برای بازیکنان شرط گذاشت

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مالک سپیدرود برای پرداخت به بازیکنان این تیم شرط تازه ای گذاشت.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از فرتاک ورزشی، علی کریمی مالک و سرمربی سپیدرود که چند مدتی است هدایت این تیم را بر عهده گرفته، هنوز هیچ پرداختی به شاگردانش نداشته و برای پول دادن به آنها شرط گذاشته که عجیب به نظر می رسد.

شرط او این است که همه بازیکنان باید مبلغ قراردادشان را پایین بیاورند که هنوز هیچ یک از آنها درخواست مالک و سرمربی را قبول نکرده اند.

بازیکنان سپیدرود اعتقاد دارند، مبلغ قراردادهایشان آنقدر زیاد نیست که بخواهند کاهش دهند. سقف قرارداد بازیکنان سپیدرود ۵۰۰ ملیون است که تنها دو بازیکن سقف قرارداد را ثبت کرده اند و سایر نفرات زیر ۳۰۰ میلیون قرارداد دارند.

البته کریمی قول داده اگر تیم نتیجه خوبی در لیگ بگیرد، پاداش خوبی به آنها خواهد داد. حال اینکه آیا مالک و سرمربی سپیدرود بتواند با شاگردانش کنار بیاید باید منتظر ماند.

ناگفته نماند قرار بود کریمی ۱۳ شهریور اولین پرداختی را به بازیکنان  داشته باشد که فعلا خبری از آن نبوده و گفته می شود احتمالا قبل از بازی جام حذفی مقابل ملوان به قولش عمل کند.

کریمی به‌دنبال جذب مهاجم خارجی

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به دنبال جذب بازیکن خارجی است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، با روی کار آمدن علی کریمی در سپیدرود رشت، این تیم چند مهره را جذب کرد، اما هنوز در برخی از پست‌ها نتوانسته بازیکنان مدنظر را جذب کند.

با پایان نقل و انتقالات، کریمی معتقد است که تیمش باید در برخی از پست‌ها تقویت شود، به همین دلیل به دنبال مهاجم خارجی است تا به عنوان سهمیه آزاد جذب سپیدرود شود.

پیش از این قرار بود سپیدرود، مهدی شریفی مهاجم پرسپولیس را تا نیم فصل به صورت قرضی بگیرد که این انتقال انجام نشد.