نورمحمدی: نه ما و نه ملوانی ها نمی‌خواهیم بازنده دربی باشیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدافع میانی تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که با بازگشت علی کریمی به این تیم، امید در بین هواداران و بازیکنان سرخپوشان گیلانی زنده شده است.

به گزارش سایت سپیدرود، رضا نورمحمدی در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت سپیدرود گفت: با بازگشت کریمی امید بازیکنان و هواداران زنده شد و این در حالی است که سپیدرود قبل از این اصلاً شرایط خوبی نداشت.

کادر فنی و بازیکنان تلاش می‌کنند تا شرایط تیم بهتر شود و قرار است مشکلات مالی هم این هفته برطرف شود. امیدوارم که با شرایط خوبی در جام حذفی به مصاف ملوان برویم.

وی با اشاره به تقابل تیمش با ملوان بندرانزلی تأکید کرد: بازی آسانی در پیش نداریم، چرا که ملوان تیم سختکوشی است.

از طرفی هواداران سپیدرود و ملوان هم کری شدیدی دارند و هیچ‌کدام از دو تیم نمی‌خواهند بازنده باشند. امیدوارم که شاهد یک بازی زیبا و تماشاگرپسند باشیم و در نهایت تیم ما برنده از زمین خارج شود.

مدافع میانی تیم فوتبال سپیدرود رشت در رابطه با اینکه آیا تیمش می‌تواند از انتهای جدول رده‌بندی لیگ برتر جدا شود، اظهار داشت: صددرصد این اتفاق رخ خواهد داد. کریمی به سپیدرود آمده است تا شرایط این تیم را تغییر دهد و بازیکنان هم تلاش خواهند کرد تا نتایج ضعیف اخیر را جبران کنیم.