مدافع سپیدرود: دربی را می بریم و به لیگ باز می گردیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدافع سپیدرود رشت گفت: هواداران سپیدرود خواهان بازگشت کریمی به رشت بودند و برای پیروزی در جام حذفی به مصاف ملوان می رویم.

به گزارش سایت سپیدرود، میثم تهیدست در گفت و گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به دربی حساس سپیدرود مقابل ملوان در جام حذفی اظهار کرد: دربی از حساسیت بالایی برخوردار است و هواداران هر دو تیم خواهان ارائه بهترین عملکرد از سوی بازیکنان خود هستند.

هواداران سپیدرود حساب ویژه‌ای روی این بازی بازکرده اند و بازیکنان نیز مصمم هستند با تمام توان برای پیروزی تلاش کنند.

وی با اذعان به اینکه فوتبال رشت شخصیتی مانند کریمی را کم داشت افزود: حضور ایشان نه تنها برای بازیکنان سپیدرود بلکه برای فوتبال رشت مثمر ثمر است و فوتبال رشت با کریمی پیشرفت می کند.

مدافع سپیدرود با اشاره به اینکه بازگشت کریمی به سپیدرود خواسته بازیکنان و هواداران بود بیان کرد: کریمی باشخصیت و دیسیپلینی که دارد نظم و انضباط خوبی به تیم داده و در همین مدت کوتاه تجربیات خود را در اختیار تیم قرار داده است.

تهیدست تعطیلات لیگ را به سود سپیدرود دانست و افزود: بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا با عملکرد مثبت خود بتوانند پاسخ زحمت های آقای کریمی و کادر فنی ایشان را بدهند.

وی با اذعان به اینکه سپیدرود ازنظر بدنی در ابتدای لیگ مشکل داشت گفت: در دو هفته‌ای که از تعطیلات لیگ گذشته با انجام تمرینات پرفشار به آمادگی خوبی از نظر بدنی و فنی دست پیدا کرده ایم.

مدافع بومی سپیدرود با بیان اینکه سپیدرود به ساحل آرامش رسیده است تصریح کرد: پس از اتفاقات اول فصل و تغییر و تحولات مدیریتی، تیم مان به ثبات خوبی دست پیدا کرده و از نظر لجستیکی مشکلی نداریم.

بازیکنان از نظر روحی روانی به آرامش رسیده اند و امیدواریم با نتایج خوب دل هواداران مان را شاد کنیم، می خواهیم با پیروزی در الگیلانو با روحیه خوب به لیگ برتر بازگردیم.