محمد غلامی: دوست دارم در هر بازی هواداران را خوشحال کنم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – محمد غلامی، مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که این تیم باید هر چه زودتر خودش را از پایین جدول جدا کند.

به گزارش سایت سپیدرود، محمد غلامی در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط فعلی سپیدرود بعد از برتری برابر ملوان در جام حذفی گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و با توجه به اینکه سپیدرود بردی را در لیگ برتر به دست نیاورده است، حتماً باید این بازی را می‌بردیم تا شرایط روحی و روانی بازیکنان تغییر کند.

به هر حال این دربی حسایت های خاص خودش را داشت و خوشحالم که در این بازی مهم برنده شدیم تا به مرحله بعدی برویم. ما شانس خودمان را برای صعود به مراحل بالاتر امتحان خواهیم کرد.

وی که در این مسابقه برای سپیدرود گل زد، خاطر نشان کرد: من کار خاصی انجام ندادم و این گل نتیجه زحمات بازیکنان بود. دوست دارم در هر بازی با گل زدن، پاس گل دادن یا انجام بازی تأثیرگذار، هواداران سپیدرود را خوشحال کنم.

امیدوارم که در بازی های آینده هم بازی های خوبی انجام دهم. تیم ما واقعاً بعد از آمدن علی کریمی شرایط خوبی پیدا کرده و همه بازیکنان امیدوار هستند که بتوانیم نتایج قبلی را جبران کنیم.

مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت در پاسخ به این پرسش که «آیا سپیدرود می‌تواند از انتهای جدول جدا شود؟»، تصریح کرد: در حال حاضر مأموریت مهم ما جدا شدن از پایین جدول است.

سپیدرود در شش بازی قبلی نتایج خوبی نگرفته و حالا باید جبران کنیم. در بازی بعدی هم باید به مصاف پرسپولیس برویم که بازی سختی است، ولی باید خودمان را آماده کنیم تا از پرسپولیس امتیاز بگیریم. تیم ما پتانسیل فنی خوبی دارد و امیدوارم خودمان را از انتهای جدول جدا کنیم.