روی خط بازی با پرسپولیس: علی صفایی داور، اصفهانیان ناظر / ماهینی مصدوم شد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته هفتم لیگ برتر را اعلام کرد که علی صفایی با کمک علیرضا ایلدروم، یعقوب حجتی و یاسر همرنگ قضاوت دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت را به عهده خواهد داشت.

به گزارش سایت سپیدرود، صفایی تا به اینجای لیگ برتر سه دیدار را سوت زده است که دربی تبریز بین تراکتورسازی و ماشین‌سازی حساس ترین مسابقه آن بوده است.

اما نکته جالب توجه برای این بازی نظارت فریدون اصفهانیان بر قضاوت تیم داوری است. این فرد در حال حاضر ریاست کمیته داوران فدراسیون فوتبال را بر عهده دارد و در اقدامی عجیب و جالب توجه خود را به عنوان ناظر داوری پرسپولیس و سپیدرود معرفی کرده است.

دیدار این دو تیم روز اول مهر از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و حساسیت زیادی برای هر دو تیم خواهد داشت.

همچنین زمان نشست های خبری پیش از مسابقه سرمربیان در هفته هفتم لیگ برتر ‏که در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار می‌شود به شرح زیر است:‏

شنبه ۳۱ شهریور ۹۷‏

ساعت ۱۳ علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت

ساعت ۱۳:۳۰ برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس

حسین ماهینی بازی با سپیدرود را از دست داد

مدافع راست باتجربه پرسپولیس به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم در جدال با سپیدرود نخواهد بود.

حسین ماهینی که علیرغم مصدومیت با توجه به خالی بودن نیمکت پرسپولیس در دیدار برابر الدحیل به میدان رفت، در دقیقه ۶۷ به دلیل اوج گیری مصدومیت از زمین خارج شد.

این بازیکن اکنون به دلیل شدت مصدومیت بازی با سپیدرود رشت را از دست داده و قادر به همراهی سرخپوشان در جدال با شاگردان علی کریمی نخواهد بود.