برنامه اعزام سپیدرود برای بازی با پرسپولیس

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تمرین سپیدرودی ها که در هفته گذشته با تصمیم کادرفنی تا بازی با پرسپولیس در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می شد امروز در رشت به پایان رسید و سپیدرود فردا پنجشنبه راهی تهران می شوند و در هتل المپیک مستقر خواهند شد.

به گزارش سایت سپیدرود، آخرین نوبت از تمرینات صبح و عصر سپیدرود روز چهارشنبه برگزار شد و سرخ پوشان از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح و ۱۷:۳۰ دقیقه عصر در مجموعه ورزشی دانشگاه گیلان به تمرین پرداختند.

تمرین سپیدرود روز پنجشنبه تعطیل می باشد و کاروان این تیم در فاصله سه روز پیش از مسابقه با پرسپولیس راس ساعت ۱۶:۰۰ رشت را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.

تیم سپیدرود رشت که در حال حاضر با کسب تنها دو امتیاز در رده آخر جدول حضور دارد، در هفته هفتم و هشتم لیگ برتر و در مسابقات خارج از خانه خود به ترتیب مقابل پرسپولیس و پیکان تهران قرار می‌گیرد.

با تصمیم کادرفنی سپیدرود، تمرینات این تیم پس از یک روز تعطیلی بعد از بازی با ملوان، همه روزه در دو نوبت صبح و عصر پیگیری شد و این برنامه تا روز بازی با پرسپولیس ادامه خواهد داشت.

اردوی سرخ پوشان در تهران پس از بازی با پرسپولیس نیز ادامه دارد و تا پایان بازی با پیکان در این شهر حضور خواهند داشت.

شاگردان علی کریمی روزآدینه گذشته در دربی گیلان به دیدار ملوان انزلی رفتند و با ارائه یک نمایش قابل قبول توانستند رقیب دیرینه خود را شکست داده و راهی مرحله بعد جام حذفی شوند و حالا با روحیه ای مضاعف به استقبال ادامه مسابقات لیگ برتر می‌روند.

سپیدرودی ها در ۶ هفته گذشته لیگ برتر ۴ باخت را تجربه کرده‌اند و تنها با کسب دو تساوی بدترین میانگین امتیاز را در بین تیم های لیگ برتری دارند و امید زیادی برای بازگشت دوباره آن ها وجود دارد.