فردوسی پور گزارشگر پرسپولیس – سپیدرود نمی شود! / چه کسی مقصر است؛ کریمی یا عادل؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – یکی از حساسیت های ویژه دیدار پرسپولیس و سپیدرود، انتخاب گزارشگر این بازی است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، البته تا قبل از انتشار آخرین پست اینستاگرامی علی کریمی که به نوعی، به عادل فردوسی پور حمله شده بود، برخی تصور می کردند عادل گزارش دیدار سرخپوشان مقابل سپیدرود را برعهده می گیرد، زیرا این بازی برایش جذابیت های زیادی دارد، اما شنیدیم احتمالا این اتفاق رخ نخواهد داد و فرد دیگری گزارشگر می‌شود.

کریمی با این بهانه که فردوسی پور اقدام به پخش حواشی دربی گیلان بین ملوان و سپیدرود در برنامه ۹۰ کرده، پست عجیبی علیه او منتشر کرد تا رابطه شان کاملا تیره و تار شود.

در همین راستا شنیدیم قرار نیست این رابطه به زودی بهبود یابد و عادل هم گزارشگر بازی روز یکشنبه پرسپولیس مقابل سپیدرود که هدایت آن برعهده کریمی است، نمی‌شود.

چه کسی مقصر است؛ علی کریمی یا عادل فردوسی پور؟

کریمی در فضای مجازی برای فردوسی پور نوشت که بهتر است به تلاش هایش برای انعقاد قرارداد «آقا دلاله» ادامه بدهد و وعده داد که به زودی او را از فوتبال بیرون می کند!

نه تنها عادل فردوسی پور که حتی مخاطبان برنامه ۹۰ هم تصور می کردند پس از مناظره کریمی با دبیر کل فدراسیون فوتبال در این برنامه و تعریف و تمجید فردوسی پور از او، کار تمام است و علی کریمی مثل همیشه عادل را دوست دارد…

کمتر کسی گمان می کرد وقتی همه چیز سر جای خودش است و عادل هم این قدر به کریمی بها می دهد ناگهان شاهد خروش جادوگر علیه او در اینستاگرام باشیم.

کریمی در فضای مجازی برای فردوسی پور نوشت که بهتر است به تلاش هایش برای انعقاد قرارداد «آقا دلاله» ادامه بدهد و وعده داد که به زودی او را از فوتبال بیرون می کند!

ظاهرا پخش یکی از آیتم های برنامه ۹۰ با سلیقه علی کریمی جور نبود و او طوری خشمگین شد که این گونه به فردوسی پور پرید.

سوال این است؛ در این گیری به نظر شما چه کسی مقصر است؛ عادل فردوسی پور که وظیفه داشت بازی تیم های ملوان و سپیدرود و حاشیه های آن را مانند تمام دیدارهای حساس و مهم به تصویر بکشد یا علی کریمی که حق دارد مثل همیشه معترض باشد؟

فردوسی پور که بارها اذغان کرده یکی از مجذوبان علی کریمی در همه این سال هاست مقصر این ماجرای جدید است یا کریمی که این روزها نه فقط عادل که خیلی های دیگر را در فضای مجازی گوشمالی می دهد؟