ترکیب احتمالی سپیدرود برابر پرسپولیس تهران: تردید درون خط دروازه

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی به احتمال فراوان بدون تغییر نسبت به دیدار قبل و با ترکیب زیر در بازی فردا تیمش با پرسپولیس به میدان می‌رود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش‌سه،  بعد از ظهر فردا تیم سپیدرود رشت در بازی هفته هفتم خود در لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس تهران می‌رود و اولین بازی حساس خود بعد از شروع دوباره لیگ برتر را پشت سر می‎‌گذارد.

شاگردان علی کریمی هفته گذشته در چهارچوب مسابقات جام حذفی دربی ال گیلانو را با ملوان بندرانزلی برگزار کردند و در نهایت به برد شیرین ۱-۰ دست یافتند. حالا آن‌ها این هفته مقابل شاگردان آماده برانکو قرار می‌گیرند و به احتمال فراوان با ترکیب زیر وارد میدان خواهند شد:

بزرگترین تردید علی کریمی برای خط دروازه است. جایی که ایمان صادقی در سه بازی قبل که درون ترکیب قرار گرفت عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و کوروش ملکی هم در دیدار با ملوان بندرانزلی نمایشی در خور توجه ارائه کرد تا ثابت شود سپیدروی‌ها دو دروازه‌بان آماده در ترکیب خود دارند. با این حال به احتمال زیاد کوروش ملکی بار دیگر دروازه‌بان سپیدرود مقابل پرسپولیس است.

اما یک خط جلوتر و در قلب دفاع  با توجه به نمایش خوب میلاد شیخ سلیمانی و میثم تهیدست باز هم زوج خط دفاعی سپیدرود را این دو تشکیل می‌دهند. میلاد قربان‌زاده به عنوان دفاع راست و امین جوادی مقدم جوان هم به عنوان مدافع چپ فعالیت خواهند کرد.

اما در خط هافبک علیرضا عزت کرامت و محمدرضا مهدوی به عنوان دو هافبک دفاعی سپیدرود کمربند میانی این تیم را در اختیار خواهند گرفت. اما بیشترین تغییر نسبت به مسابقات اول فصل مربوط به چهار مهره تهاجمی سپیدرود است. حسین ابراهیمی با تغییر پست به عنوان هافبک تهاجمی پشت مهاجم مرکزی آن‌ها بازی می‌کند.

مهرداد بایرامی به عنوان وینگر راست و محمد نزهتی به عنوان وینگر چپ مقابل پرسپولیس به میدان می‌روند.

به مانند دربی ال گیلانو هم محمد غلامی به عنوان مهاجم نوک در ترکیب سپیدرود قرار می‌گیرد. در این میان یک احتمال وجود دارد؛ محمد غلامی جای خود را با بایرامی تغییر دهد تا وضعیت مالکیت توپ به نفع سپیدرودی‌ها تغییر یابد.

ترکیب احتمالی سپیدرود رشت:

کوروش ملکی، میلاد قربان‌زاده، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی، علیرضا عزت کرامت، حسین ابراهیمی، محمد نزهتی، مهرداد بایرامی، محمد غلامی

لیست پرسپولیس برای جدال مقابل سپیدرود

برانکو ایوانکوویچ اسامی ۲۰ بازیکن تیمش برای حضور در اردوی پیش از جدال مقابل سپیدرود رشت را معرفی کرد.

اولین گام از سه جدال حساس پرسپولیس از فردا با دیدار این تیم مقابل سپیدرود رشت استارت خواهد خورد و برانکو لیست تیمش برای حضور در اردو را معرفی کرده است.

علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادو شوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، شجاع خلیل‌زاده، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، شایان مصلح، آدام همتی، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، سیامک نعمتی، بشار رسن، امید عالیشاه، گادوین منشا، علی علیپور، حمیدرضا طاهرخانی، احسان علوان‌زاده، سعید حسین‌پور و احسان حسینی نفراتی هستند که در این اردو حضور خواهند داشت.