تغییر ساعت پرسپولیس – سپیدرود / تمهیدات اورژانس برای پرسپولیس و سپیدرود / خدمات دهی مترو

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – زمان دیدار پرسپولیس و سپیدرود تغییر کرده است.

به گزارش سایت سپیدرود، نماینده باشگاه پرسپولیس در نشست هماهنگی پیش از بازی، به تغییر ساعت دیدار با سپید رود اعتراض کرد. پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه، در نشست هماهنگی پیش از بازی که امروز برگزار شد، اعتراض باشگاه پرسپولیس به تغییر ساعت مسابقه اعلام شد.

در پی اعتراض باشگاه پرسپولیس، نماینده باشگاه سپید رود و دیگر عوامل برگزاری مسابقه، چون؛ نیروی انتظامی، اورژانس و … نیز اعتراض خود را نسبت به این تغییر ساعت اعلام کردند.

به دلیل دیدار تیم ملی والیبال، دیدار فردای پرسپولیس و سپیدرود به جای ۱۸:۴۵ به تاخیر افتاده و در ساعت ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد.

تمهیدات اورژانس برای بازی پرسپولیس و سپیدرود

برای دیدار فوتبال تیم‌های پرسپولیس و سپیدرود در ورزشگاه آزادی، مرکز اورژانس تهران ۶ دستگاه آمبولانس برای پوشش امدادی این مسابقه مستقر می‌کند.

پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: فردا ۱ مهر ۹۷ همزمان با مسابقه دو تیم فوتبال پرسپولیس و سپیدرود رشت، تعداد ۶ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۴ دستگاه موتورلانس در ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند.

صابریان افزود: این استقرارها از ظهر فردا (یکشنبه) آغاز می‌شود و تا پایان مسابقه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: شهروندان گرامی در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی ضمن امکان تماس با شماره ۱۱۵ ، به اکیپ های مستقر در ورزشگاه آزادی مراجعه کنند.

مسابقات هفته هفتم لیگ برتر تحت تاثیر حادثه تروریستی اهواز

به احترام شهدای حمله تروریستی اهواز بازی‌های ‏باقیمانده هفته هفتم لیگ برتر با قرائت فاتحه و یک دقیقه سکوت آغاز می‌شوند.

حجت‌الله بهمنی, مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ اظهار داشت: هفته هفتم لیگ برتر به گرامیداشت هفته دفاع ‏مقدس اختصاص دارد که قرار است از شماری از فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس قبل از بازی پرسپولیس – سپیدرود رشت در ورزشگاه آزادی تجلیل شود.

وی افزود: امروز (شنبه) تروریست‌های کوردل تکفیری حملات تروریستی را در اهواز انجام دادند و ‏شماری از هموطنان‌مان را به شهادت رساندند.‏ به احترام شهدای این حمله تروریستی مسابقات باقیمانده هفته هفتم که امروز و فردا برگزار می‌شوند با قرائت فاتحه و ‏یک دقیقه سکوت آغاز خواهند شد.

خدمات دهی متروی تهران به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و سپیدرود رشت

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس دهی خط ۵ به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و سپید رود رشت در روز یکشنبه، اول مهرماه ۹۷ خبر داد.

محسن محمدیان گفت: روز یکشنبه اول مهر ماه ۹۷ بعد از برگزاری مسابقه بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپید رود رشت در ورزشگاه آزادی، سرویس دهی در خط ۵ متروی تهران تا پایان بازی و بازگشت تماشاگران ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مسابقه در ساعت ۱۹:۳۰ آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: تا پایان مسابقه و بازگشت کامل تماشاگران سرویس دهی ادامه خواهد داشت؛ همچنین به منظور تسهیل تردد و رفاه حال شهروندان در صورت ازدحام جمعیت قطار فوق العاده نیز اعزام خواهد شد.