علی کریمی با پیراهن جادویی آبی!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی اسطوره فوتبال ایران که باز هم در نقش سرمربی سپیدرود رشت ظاهر شده است به نظر می رسد اعتقادی خاص به یکی از پیراهن های خاص خود دارد!

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش ۱۱، پیدایش علی کریمی در دنیای مربیگری به یک باره اتفاق افتاد! او در ابتدا به کادر فنی تیم ملی ایران اضافه شد و در نقش دستیار ویژه کارلوس کی روش در جمع ملی پوشان فعالیتش را آغاز کرد که پس از کنار گذاشته شدن از کادر فنی تیم ملی رویکردی متفاوت را در پیش گرفت و در نقش یک منتقد بزرگ علیه فدراسیون فوتبال و شخص کی روش ظاهر شد.

علی کریمی

همانگونه که می دانید علی کریمی هرگز در قید و بند مادیات و مسائل ظاهری نبوده و نیست، به لحاظ شخصیتی او هرگز اهمیتی برای برند ها و مسائلی از این دست قائل نبوده و نیست، حتما آن کت و شلوار عجیب او را در مراسم معارفه اش در بایرن مونیخ به یاد دارید! او حتی برای جلوه ظاهری خود هیچ فکری نکرده بود و خیلی عامیانه و به قول خودمانی ها خاکی وارد این ماجرا شد و تا به امروز نیز چنین مسیری را ادامه می دهد!

علی کریمی

در بررسی تصاویر علی کریمی نکته ای جالب یافت می شود! پیراهن آبی فیروزه ای که به مدت یک سال است در تمامی مقاطع حساس بر تن جادوگر فوتبال ایران قرار دارد و دیگر بدل به یک معمای جالب شده است تا همه به دنبال چرایی انتخاب او برای پوشیدن این پیراهن خاص و در عین حال ساده باشند!

علی کریمی

در تقابل علی کریمی برابر پرسپولیس، در تقابل او با رسانه ها در راستای برملاسازی های جنجالی اش، در تقابل و درگیری های او با مالک و مدیرذ گذشته نفت تهران و در زمان انتصاب ها جادوگر محبوب فوتبال ایران همواره یک پیراهن آبی فیروزه ای بر تن دارد!

شاید او معتقد به خوش یمنی این پیراهن دارد، شاید هم او به این پیراهن با این رنگ خاص وابستگی دارد، عجیب تر اینکه علی کریمی دقیقا هم مدل همین پیراهن را به رنگ صورتی دارد و از آن فقط چند بار استفاده کرده است که یکی از مشهورترین مصاحبه های تاریخ را بر روی آنتن زنده در برنامه نود با آن ترتیب داد.

علی کریمی

جالب اینجاست که علی کریمی هرگاه این پیراهن را در بر تن داشته است روزهای خوشی برای او رقم خورده است! حتی در روزهایی که او علیه افراد حاضر در فدراسیون و یا درگیری اش با مالک نفت در صحنه ها با این پیراهن عجیب ظاهر می شد، او خبرنگاران همسو با خود را می دید که برایش فضایی امن و آرام را ساخته بودند! شاید کریمی این روزها یک خرافه جو شده است،کسی نمی داند!

حتی در زمان شکست برابر پرسپولیس علی کریمی این پیراهن عجیب را برتن داشت که در عین حال بازنده شدن، تشویق های بی امان هواداران را به سود خود می دید! هرچه که هست علی کریمی سرمربی با علی کریمی بازیکن گذشته این روزها بسیار متفاوت است.

علی کریمی