ملکی: من مقصر گل های خورده دقایق پایانی سپیدرود نیستم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود گفت: شکست مقابل پیکان اصلا برای ما باور کردینی نیست چون حق ما در این بازی برد بود.

به گزارش سایت سپیدرود، کوروش ملکی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، درباره بازی تیم های فوتبال پیکان و سپیدرود که با برتری شاگردان جلالی همراه بود، اظهارداشت: بدشانسی دلیل اصلی شکست ما مقابل پیکان بود.

حق ما در این بازی برد بود و حتی به مساوی راضی نبودیدم. در بازی با پرسپولیس هم ما در دقایق آخر گل خوردیم و فقط امیدوارم به این وضع عادت نکنیم. چون در بازی با پیکان به هیچ وجه مستحق شکست نبودیم.

وی در مورد گل خوردن تیمش در دقایق پایانی بازی‌های این تیم گفت: من در این دو بازی مقصر نبودم. به هر حال یک اشتباه گاهی باعث شکست می‌شود، ولی من مقصر نبودم و تصاویر گویا است. من همچنان معتقدم این بدشانسی است که مانع ما می‌شود.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود تصریح کرد: فشار روحی هم گاهی تاثیر گذار است ولی تیم ما از این شرایط خارج شده است. به هر حال ما در شرایط سختی قرار داریم و شاید اگر بعد از بازی با ملوان به مصاف پرسپولیس نمی‌رفتیم، الان شرایط بهتری داشتیم.

ملکی ادامه داد: ما در بازی با ملوان عالی بازی کردیم ولی شکست برابر پیکان اصلا باور کردنی نیست و ما در هر بازی برای پیروزی به میدان می‌رویم.

این بار هم می خواهیم امتیاز خانگی دربرابر ذوب‌آهن را بگیریم و فکر می کنم توانایی این کار را داشته باشیم. در بازی با پیکان فارغ از نتیجه خیلی خوب بازی کردیم و شاید فشار روحی کم شود بهتر از این هم بشویم.

وی با اشاره به تغییر شرایط سپیدرود گفت: امروز شرایط سپیدرود واقعا خوب است و انشاالله که بد شانسی دست از سر ما بردارد و از هفته هشتم پیروزی‌های ما در لیگ آغاز شود.

علی کریمی و همکارانش واقعا شرایط را تغییر دادند و در حال حاضر همه چیز در سپیدرود خوب است ضمن اینکه بازیکنان هم از دل و جان مایه می‌گذارند بنابراین به آینده این تیم بسیار خوش بین هستم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود در پایان خاطر نشان کرد: از هواداران ممنونم که با جان و دل در رشت و خارج از خانه از ما حمایت می کنند. امیدوارم همچنان از ما حمایت کنند تا تلاش همه اعضای تیم سپیدرود به نتیجه برسد و به همین دلیل باید صبوری کنند.