مذاکرات کریمی برای افزودن اسپانسری جدید به سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود برای تامین منابع مالی و اضافه کردن اسپانسری جدید به این باشگاه مذاکراتی را انجام داده که هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، علی کریمی از کمک های استانی که در زمان خرید این تیم به وی وعده داده بودند نا امید شده و در نظر دارد با استفاده از اعتبار خود اسپانسر‌هایی را برای تامین هزینه های تیم سپیدرود فراهم کند.

البته علی بهارمست به واسطه نفوذش در شهرداری تلاش کرد به این تیم کمک کند، ولی این کمک ها برای تامین مخارج تیمی لیگ برتری، چون سپیدرود به هیچ وجه کافی نیست.

از این رو این مربی مذاکراتی را با چند اسپانسر در تهران انجام داد، ولی تا این لحظه نتوانسته است قراردادی ببندد. در این راستا شنیده می شود یکی از مذاکرات این مربی با گروهی تجاری موفقیت آمیز بوده و شاید به زودی اسپانسری جدید به دیگر اسپانسر‌های سپیدرود بپیوندد.

اسپانسر جدید به هیچ وجه کوچک نیست و هرچند قرار نیست بدهی های این باشگاه را تسویه کند، ولی در نظر دارند به کمک این گروه تجاری کلیه هزینه های لجستیک تیم سپیدرود هم تامین شود.

بنابراین در صورت عقد این قرارداد سپیدرود دیگر دغدغه ای بابت اسکان و سفرهای خود نخواهد داشت و از نظر لجستیک به طور کامل تامین خواهد شد.