دستور عجیب کریمی به کانال های هواداری: خبر باخت را منتشر نکنید!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی پس از باخت سپیدرود در دیداری تدارکاتی برابر شهرداری آستارا با عصبانیت اردوی تیمش را در رشت به مقصد تهران ترک کرد.

به گزارش سایت سپیدرود، این در حالی است که خبر باخت سپیدرود در این بازی دوستانه به تیم دسته سومی شهرداری آستارا ظاهرا به خواسته علی کریمی و با تماس تلفنی مدیر رسانه ای این تیم از کانال های هواداری سپیدرود حذف شده است!

البته واضح است که نمی شود در دنیای پیشرفت رسانه ای خبری را سانسور یا به کل حذف کرد و چند خبرگزاری رسمی جریان کامل بازی و حتی اسامی بازیکنان حاضر در میدان را پوشش دادند و باید دید علت این تصمیم عجیب از سوی باشگاه سپیدرود چه بوده است!

در آماده سازی ابتدای فصل و در زمان مربیگری خداداد عزیزی هم بخش رسانه ای وابسته به باشگاه خبر باخت سپیدرود به شاهین شهرداری بوشهر را در یک بازی دوستانه با ۱۸۰ درجه تغییر، برد سپیدرود اعلام کرده بود تا از فشار هواداران بکاهد که البته این پرده پوشی ها با دو باخت وحشتناک سه بر صفر و شش بر یک برابر سایپا و سپاهان غیر قابل کنترل شد.

سپیدرود که از ابتدای فصل تازه و پس از واگذاری به محمد نوین و سپس علی کریمی فاقد سایت و رسانه رسمی می باشد، سطح خبر رسانی اخبار باشگاه به کانال های محلی تلگرام و اینستاگرام تقلیل پیدا کرده است و این اتفاق در حالی روی داده که سایت رسمی باشگاه سپیدرود زمانی که این تیم در لیگ دسته دوم و اول حضور داشت جزء سه سایت پرخواننده در بین سایت های رسمی باشگاه های کشور بوده است.

فقدان وجود یک منبع رسمی خبری در سطح یک سایت حداقل خواسته هواداران سپیدرود است و البته اگر بدانیم که باشگاه سپیدرود این روزها یک دفتر و ساختمان در رشت ندارد و هنوز نام مالک سپیدرود به صورت رسمی رسانه ای نشده و اعضای هیات مدیره و چارت های باشگاه نامعلوم است، متوجه می شویم که سپیدرود فقط یک تیم است که در زمین سردارجنگل تمرین می کند و سپس در مسابقات حاضر می شود.

کریمی این روزها از دو باخت دقایق آخر تیمش به شدت ناراحت است و از عدم تحقق قول هایی که در بدو ورودش به سپیدرود گروهی از مسئولان ورزش و فوتبال استان و یک نماینده مجلس رشت در خصوص کمک های مالی داده بودند، گله مند است و این عصبانیت در تمرین این روزهای سرخ پوشان رشتی کاملا مشهود است، به طوریکه پس از باخت به شهرداری آستارا با عصبانیت و به حالت قهر رشت را به مقصد تهران ترک کرد.

شاگردان علی کریمی در برابر شهرداری آستارا با ترکیب ایمان صادقى، میلاد شیخ سلیمانى، امین پورنقى، حسین کعبى، محمدرضا شریفى، محمدرضا مهدوى، مهرداد بایرامى، هومن ربیع زاده، حسین ابراهیمى، امین منوچهرى و آرش افشین آغاز کردند.

دیدار دو تیم برخلاف انتظار با پیروزی شاگردان حسن اشجاری در نیمه نخست خاتمه یافت، یاشین سزاوار در دقیقه ۱۷ و مبین رضا پور در دقیقه ۲۳ برای تیم مهمان گلزنی کردند، در این نیمه تیم سپیدرود صاحب یک موقعیت پنالتی شد که امین منوچهری آن را از دست داد.

علی کریمی در نیمه دوم کوروش ملکى، علیرضا نورمحمدى، میثم تهیدست، بابک حاتمى، ابراهیم لطفى، علیرضا عزتى کرامت، میلاد احمدى، امیرحسین اسکندرى، محمد غلامى، حسین شنانى و محمد نزهتى را به‌عنوان ۱۱ مرد اصلی به میدان فرستاد.

سپیدرود نیمه دوم را هجومی تر از نیمه نخست آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ صاحب دومین پنالتی خود در این مسابقه شد، این بار محمد غلامی پشت توپ ایستاد و گل نخست سپیدرود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و سرخ پوشان پس از گلزنی توسط غلامی برشدت حملات خود افزودند ولی برخلاف جریان بازی، شهرداری آستارا در دقیقه ۸۵ توسط میلاد افشه به گل سوم دست پیدا کرد و این دیدار در پایان با نتیجه سه بر یک به سود مهمان خاتمه یافت.